bugün

john frusciante ve anthony kiedisin bestelerken hüngür hüngür ağladıkları ayrıca john'un back vocal dersi verdiği şarkı
tekrar tekrar dinledikçe içine çeken şarkı. etkisinden kurtulmak, dinlemeden durmak? mümkün değil...
yazarı da var bunun (bkz: otherside87).
red hot chili peppers dinlememiş adama dinletilecek ilk şarkı.
taksimde bir gay club. striptizlerde tamamen soyunan dansçılar var.
how long how long'uyla bitiren, flea'nin mükemmel basslarıyla uçuran bir red hot chili peppers şarkısı.. klibi de kendisi gibi güzeldir..
sözlerini anlamıyor olsanız melodisinden kelli gayet umutlu, günlük güneşlik şeylerden bahsediyor zannedebileceğiniz rhcp parçası, özellikle "i don't believe it's bad, slit my throat, it's all i ever" kısmı can yakar.
dinlediğim ilk rhcp şarkısı idi.ayrıca .eskiden , gece number one tv'de mesaj atarak şarkı çaldırma olayı vardı, orda beklerdim hep çıksın da dinleyeyim diye.tabi mesaj atan arkadaşlar haykırışımızı duyar çıkarırdı şarkıyı ama gece 1 de misafirliğe gidilen evde farkında olmadan sese yüklenince anneyi ve evsahibini uykudan kaldırıp azar yiyip ertesi gün yola koyulma sebebidir.çok vefalıdır bir de bu,atın mp3'lerin arasına 1 yıl 2 yıl ne ise işte, çıkarın dinleyin aynı zevki yaşatır yok efendim sen beni kaç yıldır dinlemedin köşelere attın triplerine falan giresi yoktur öyle.severim(z).
Californication albümündeki en az californication kadar güzel şarkı. Çok kastılar mı acaba çıkış şarkısını ve dahi albümün adını seçmek için? Ben olsam hangisini seçerdim bilemedim mesela...
theotherside'ı theotherside yapan parça, sözleri ve müziğiyle bir rhcp harikası...
gelmiş geçmiş en iyi şarkılardandır. çıkışının üniversite yıllarımıza denk gelmesi ne iyidir, hoş bir anıdır.
biz lisedeyken* o dönemin genç yetenek gruplarının çalalım söyleyelim diye içine ettikleri şarkıdır. kimse bilmez ki anthony kiedis'ten başkası bu şarkıyı söyleyemez.rhcp'yi sevme nedenlerindendir.
back vokal çok başarılı. böyle şarkının mistik bir havası var how long kısmı sayesinde. ve evet çok güzel dont believe its bad diyor.
sözleriyle yüreğinizi deşerek acayip bi hüzne boğulmanıza sebebiyet veren süper ötesi red hot chili peppers şarkısı. yüksek sesle dinlenmesi farzdır.
"centuries are what it meant to me,
a cemetery where i marry the sea"

der ve bitirir!
"how long how long will i slide
seperate my side" ..

Girişindeki ritmiyle sizi büyüler. Dinledikçe dinlenesi gelen çok hoş bir şarkıdır.
red hot chili peppers'ın yaptığı en güzel şarkıdır.
rhcp'ın en bilinen şarkısıdır. hayatında hiç rhcp dinlememiş bir insan bile bu şarkıyı duydugunda tanıdık gelir.
efendim insanı alır başka başka yerlere götürür, kafa etkisi yüksektir.
http://www.dailymotion.co...ppers-otherside-liv_music
--spoiler--
how long how long will i slide
seperate my side
i don't believe it's bad
slit my throat
it's all i ever
--spoiler--
dile takılan rhcp şarkısı.
rhcp şarkısı ama ne şarkı yareppim! melodisi ile insanı etkilerken bir bütün olarak nasıl etkilemesin. hiç bıkmadan dinlenilebilecek şarkılarda 1. sırada yer alır.
kanımca rhcp'ın en güzel şarkısıdır.
rhcp'nin dinlenesi şarkılarındandır.

http://fizy.com/#s/18w79f
her saniyesi mükemmeliyet akan red hot chili peppers şarkısı. yeni başlayanlar ve her daim genç olanlar için tavsiye edilir.
ruhu dinlendiren şarkılardan biridir.
Malsahibiyle düştüğü ihtilaf yüzünden şu an kendisine fellik fellik yer arayan, kaliteli marjinal bar.