boş bir hayaldir.**
boşuna tüm memleket lalelerle doldurulmadı, yakında kaplumbağa üstünde mumlar görürsek şaşırmayınız. Zaten osmanlı haneda üyelerinin(!) ülkede mehter marşlarıyla nişan, düğün yapmasıyla ufak ufak sinyaller verilir. iyi uykular anacım.
önce söğüt ve yöresinde kurulup sonra yenişehir koyunhisar'dan girip Bursa'yı alarak başlanabilir. Kurucu'nun adı da Osman olmalı.
farzdır...
gerizekalıların afyonu. götünüzdeki donu almasınlar dikkat edin.
egemenliği altına ülke alınca büyük devlet olacağını sanan dalkavuk söylemidir. kendi ekonomini yönetemiyorsun bre albatros kimin kıçına kanat çırparsın? derler adama.

edit: imla.
umarım kastedilen manevi anlamdır. daha kafayı o kadar yemedik değil mi?
sadece türkiye değil dünya için bir dönüm noktası olabilir. bunu birçok devlet istemez ve böyle bir şeyin olmaması için elinden geleni yaparlar. kimse bir kanuni sultan süleyman daha istemez osmanlı'da. fatih sultan mehmetler, beyazıtlar, genç osmanlar, fetihçi padişahlar yaşatmazlar bu ülkede. sütten dili yanan yoğurdu üfleyerek yer. hiçbir devlet bir osmanlı'nın daha kurulmasına göz yumamaz.
(bkz: ütopyalar güzeldir)

yazar notu: serbest çağrışım.
hayaldir.

türkiye cumhuriyeti devleti 'ni yeterince koruduk kolladık da bir o kaldı.
hareme içoğlanı olmak isteyen götü kaşınanların hayalidir sadece. uyandırayım kadrolu içoğlanlığı diye bi kurum yok gençler. sikerler bırakırlar şuan yaptıkları gibi.
bunun gerçekten mantıklı bir hareket olacağına inanan varsa götüne yatağan girsin. muğla yatağan değil, ünlü osmanlı kılıcı yatağan.

(bkz: yatağan)
imkansız bir hayal, 21. yüzyılda impatorluk kuracaksınız öyle mi? *ikerler hepimizi azizim, *ikerler.
(bkz: tayyipli imparatorluğu)
yavaş yavaş osmanlı imparatorluğuna doğru kaydığımızın farkında olmaktır.

1. tayyip devri başlamıştır.
(bkz: şamar oğlanı ahmet davutoğlu/#16397632)
durumu kurtarmak içinse, sanırım donanımhaber forumlarından alınmış bir çözüm. (bkz: restart yaptım düzeldi) (bkz: kardeşim format kesin çözüm) (bkz: şimdi bu bizim mutfaktan dışarıya açılan havalandırmayı bi dene)
padişah hükmü ve yönetimi altına girmek isteyen kişilerin olması için sabah akşam dua ettiğidir.

anlatılmak istenen padişahın direkt altına girmek aslında.
ama bu imparatorluğun kurulmasına ne gerek var?

sizin hali hazırda taptığınız bir padişahınız var zaten.
(bkz: recep tayyip erdoğan)
tabi gereksiz bir istek yanlız ben 'türkmenleri gene yok etmek mi istiyorsunuz'a takıldım. türkmen türkle aynı anlamı taşıyor. bu nasıl bir akıl tutulması anlamadım ben.
sonra sen uyudun...
(bkz: CMYLMZ)
Muhtemeldir. Kemalistler de yine bu ülkeyi geri götürmek için çabalar. Açık ve net.
diriliş ertuğrulu izleyip gaza gelen kişi beyanı.
ben size abd´ de dünyayı 200 kere bitirebilecek kadar fazla sayıda nükleer başlık olduğunu söylemiş miydim?...rusya´ da yarısı kadar varmış.

hindistanın ve pakistanın da atom bombası var. ingiltere ve fransa´ nın da.

işe; ankarayı havaya uçurmakla başlarlar.
gümbür gümbür gelmek icin, osmanlıdaki gibi dürüst ve adil devlet adamları lazım.

kimle kuracaksınız osmanlıyı? tayyiplemi?

teeeeey. ucmuş la bunlar.
imkansiz birsey.

osmanlidan ayrilan ulkeler nefretle ayrildi. balkanlarda tarih ogretilirken osmanliyi kara bir sayfa olarak gosterirler. mesela ronesansa girmelerinin gecikmesinden sikayet ederler. araplar, osmanliyi sirtindan vurmus ve arap milliyetciligine yonelmistir. kurtler halen kendi topraklarini kazanmak icin savasiyor.

hangi bir akil, osmanlinin tekrar gelebilecegini dusunebilir?

yugoslavyanin ne oldugunu gorduk. avrupa birligi cokmenin esiginde. nekadar buyurseniz o kadar sorun yaratirsiniz.

ayrica ne abd ne rusya buna izin verir.

tayyip 3 milyon multeciyi alarak cok hata yapti. kendi sinirlarimizi iyi koruyamazsak ilerde sen ben kavgasi cikar ve ulke bolunmenin esigine gelir. suriyeliler kendi haritalarina hatay ve cevresini dahil gosterir. siz zannediyor musunuz ki bu insanlar ataturk u sevecek veya turk kimligini benimseyecek veya o kadar yazarimiz, aktorumuz, kahraman karakterlerimizi benimseyecekler? hem adamlar tavsan gibi cogaliyor. 10-20 senede sayilari iki katina rahatlikla cikabilir.