bugün

Bir Korku hikayesidir. Yaşanmış gerçek bir hikaye.

Arkadaşım ve ben , bundan bir yıl önce radikal bir karar alarak ormanda kamp yapmaya karar verdik. Recep dedim. Hadi gidelim.

Bu arada 18 yaş altı okumasın lütfen. Sonra, ormana gittik. Çadır falan kurduk. Ateş yaktık. Saat 11 falandı. Geceye doğru idi. Dikkatimi çeken arkadaşım recep hiçbir şey yemiyordu. Hava ise rüzgarlı idi. Sonra ben biraları getirdim. Bira düşkünü recep ben içmem dedi. Ne oldu lan sana dedim. Hiç dedi. Ben bir bira içtim. Dikkatimi çeken şey, recebin gözleri hafif kırmızı olmaya başladı. Konuyu cinlere getirdi. Ben oğlum sus gece gece aklina mı düştü lan dedim. Bakışları korkunçtu. Yağmurda hafiften yağmaya başladı. Sonra recep pür dikkat beni izliyordu. Saat 01 sularında telefonum çaldı. Arayan arkadaşım recepti. inanın o an dondum. Recep yanımda idi. Recep oğlum bu eşşek şakası mı dedim. Ne dedi. Telefonun yanında değil mi dedim. Hayır evde unuttun dedi. Neyse telefonu açtım. Açar açmaz kusura bakma kardeşim, senide atlattık, başka zaman kampa gideriz dedim. Sesi onun sesi idi. Dondum. Bir dakika sustum. Recep dediğim arkadaşım yanımda idi. Hiç cevap vermeden telefonu kapattım. Tekrar bunun bir şaka olduğunu düşündüm. Sonra recebin yanına gittim. Lan siz beni tiye ni alıyorsunuz dedim. Ne tisi dedi. Ama gözleri fal taşı gibi açıktı. Kıpkırmızı olmuştu. Büyük bir öfke vardı. Sonra korkmaya başladım. 3g araması yaptım ve ordan uzaklaştım. Gözlerime inanamadım. Arkadaşım bir barda oturmuş içiyordu. O zaman yanımda ki kimdi. ?

Hemen ordan kaçmayı düşündüm. Ancak bu zordu. Yanımda recep kimliğine bürünmüş varlığın yanına gittim ve ben tuvalete gidiyorum dedim. Yağmurda iyice hızlandı. Kontağı alıp bir hızla arabaya bindim. Hemen hareket ettim. Korkudan dişlerim titriyordu. 10 km sonra biraz rahatladım. Sonra dikiz aynasına bir an için baktım. Recep arkada oturuyordu. Gözleri kara kırmızı bir renkte idi. Nereye gidiyorsun dedi. Hemen ani fren yaptım ve arabadan indim. Saat 04 00 idi. Sağlam 5 km koştum. Bir evin kapısını çaldım. Orada sabahladım. Sağolsunlar beni misafir kabul ettiler. Ertesi gün bunu bir hocaya sordum. Seni bir cin götürmüş dedi. Bir dua yazdı ve bunu oku dedi. Sonra bir şey olmadı.

Korkunç bir olaydı. Recebe bunu anlattım. Bana inanmadı. Hadi lan rüyadır o dedi. Ama sonra ispat ettim. Şok oldu. Gerçekten beni derinden etkileyen bir olaydı.
Şimdi de Siyasete bulaştılar.
genelde gece 2 3 gibi seslerinin ciktigi soylenir.
"Gece gece götünüze girsin o başlık." diyenler vardır. Ben demem çok ayıp.
sözlük belki inanmayacaksınız ama bunun aynısını bende yaşadım.

sabah namazı vakti ev arkadaşım dürttü beni. normalde de cuma harici namaz kılmıyordum. şaşırdım hayırdır dedim, kalk hadi namaz kılalım dedi. zorla kaldırdı. sonra arkadaşıma bir baktım yatağında uyuyor. bir yandan arkadaşım karşımda. sadece yorganı üzerime çektim başladım duaya. sonra uyuyakalmışım.

sabah arkadaşıma anlattım inanmadı. hocaya gittik, o odada yemek yiyor musunuz dedi. o akşam dışarıdan yemeği paket yaptırmış, evde yemiştik. bir daha yemeyin dedi uyardı ve tekrarı olmadı.
bu çocuk düzelmecek,oturmuş yazmış düz düz.
aslında çok efendi bi çocuk ama neyse.