bugün

şu dakikaya kadar sevdiğim bir fenomendi fakat bir yazar sağolsun kalitesizliğini gördüm. şerefi beş para etmeyen yaptıklarından sonra dinden bahseden kişi. sanal dünyanın da böyle bir kahpeliği var kim iyi kim kötü bilemiyorsun.
Tam bir sosyal medya maymunu. Surekli sikis sokis muhabbeti dondurup ramazan da ben dindarim yeaa diyen samimiyetsiz organizmadir.
Kadinlari her firsatta asagilar hakaret eder ve normalmis gibi davranir.
'Aminakoyim' diyince bir basari elde ettigini dusunen twitter ergeni.
ahlaksız adam. 16 yaşındaki yasal olarak daha reşit olmamış bir kızla ilişkisi hakkındaki mesajları twitter hesabında paylaşmış şahıs. ulan yapıyorsun madem niye ifşa ediyorsun?
Söylediklerinin doğru olup olmaması önemli değil bunları yazması çok büyük hatadır.
Böyle bi malın nasıl 100 bin takipçisi olduğunu anlamak güç.
az cok severdim birkac gun oncesine kadar. sevmeme sebebim herkes gibi bir kizla konusmalarini paylasim rte tarzi bunlar birayla oruc acan tipler diye bahsedecek kadar gerizekali olmasi da degil. hadi bunlar da gosterir bir nebze olsun ama adamdaki ozguvene bak 3.5bin takipcili kisilerle ugrasmayiz falan filan. masa basindan evden cikmayan asosyal tip soylemine bak. su anda saglam ayarlar yemektedir. (bkz: sikerler olum orgyi de sikerler)
değişik biri, sıçtı sıvıyor.

tamam hepimiz 11 aydan sonra ramazanda biraz daha kendimize çeki düzen vermeye çalışıyoruz ama böyle de yapmıyoruz.
sonunda nihat hatipoğlu'na dönmüş.
https://twitter.com/orgyn...status/357655388037984256
Bir tezkereyi alan hürgyneral değildir.

Edit: mnskym lan olm desenize tirittır fenomeni diye. Sözlük yazarı sandım ben.

Editten sonra gelen tanım şudur: işe yaramaz.
Sözlükçüler sayesinde amacına ulaşmıştır.
maalesef bir türk erkeği oluşundan utandığım ergen. gurursuz herifin tekidir. birisi buna erkekliğin sağda solda ''kızı şöyle siktim böyle domalttım'' diye anlatmak olmadığını bir temiz dayakla anlatmalı.
twitter'dakilerin gun itibari ile tepkisi bi hayli vekmeyi basarmis fenomen.

#spamorgyneral diye bir hashtag, almis basini gidiyor.

bknz:

https://twitter.com/searc...pamorgyneral&src=hash
twitterda epey bir takipçisi olup epey karaktersiz bir heriftir kendisi.
sübyancı ve din istismarcısıdır. bugün tayyibe küfreder yarın allah sizi başımızdan eksik etmesin yazar,annelerinizin ellerinden öpüyorum der,16 yaşındaki kızlarını düdükler. böyle de bi şeref yoksunu.
acilen bulunup adalete teslim edilmelidir bu orospu veledi pedofil.
twitter'dan unfollow edip daha kurtulamadığım piçtir. şu başlığı çıkarmayın ortaya be kardeşim. böyle ibneler için reklamın iyisi kötüsü olmaz.
komik olmayan, sadece karaktersiz olan insan kisisidir.
şu an hesabını kapatmıştır,gerçek hesabına yüklenilmektedir. vurun ibneye.
terbiyes bi sey cocugu.
kişilik bozukluğu yaşayan fenomen bozuntusudur. evlerden ırak.
duyarlı bir takım insanların hakkında yasal işlem başlatacağını işittiğim zavallı.
Kendisine karsi hicbir sey yapmayan insanlarin bile anasina sovecek kadar serefsiz bir mahluktur. Bunu takip eden mallari sikeyim artik bu olaydan sonra spamleme kampanyasi baslatilmalidir sozluk tarafindan.
sosyal medyada anormal bir prime sahip egoist, ibne herifin teki.
tam bir embesil. bunu ciddiye alip da takip eden zihniyetin derdini anlamis degilim. resmen kadinlari asagiliyor, pardon 18den kucuk kizlarla ilgileniyordu bu subyanci it.
Evinde oynayan bir ciplak bir kadinin vine videosunu paylasmistir.
Cinsiyetcilikte ayri bir yere sahip olan sicintidir.
(bkz: geldi yine tipini siktiğim)