bugün

tdk tarafından tez zamanda türkçeye geçirilmesini umduğum, daha çok 'kafatascılık' yöresinde yetişen bir çeşit general türü.

ne paşalar, ne generaller yetiştirse de bu topraklar; hiç biri orgyneraller kadar ses getirmedi.

düzenledikleri orgy partilerinde her zaman, ortada ve alta olan kesim belliydi: halk. duble sex mi istersin trible mı? bir rivayete göre 5 li bile denemişler bir öğrenci nin üzerinde. zevk almışlar ama. öyle diyor orgyneral kenan paşa. ben de onun yalancısıyım. kimbilir, belki de baktılar tecavüz kaçınılmaz; zevk almaya baktılar. darbe, darbe, darbe... ohşş! geliyorum, bebeğim! geliyoruuuuuumm!

(patlama sesi)

içine boşalttı bütün spermlerini. utanmadan da geçti bir zevk sigarası yaktı.
biz bunların, 2 senedir, orgy partilerinde kullanılıp çöpe atılmış prezervatiflerini izliyoruz.
twitter da fenomen kişilerden birisidir kendisi.(bkz: https://twitter.com/ORGYNERAL)
neymiş twitterda fenomenmiş, neymiş çok güzel yazıyormuş, neymiş çok coolmuş. bu cümleleri duydukça bu adamın bana ağlarken gözyaşlarının fotoğrafını çekip gönderdiği aklıma geliyor anında tiksiniyorum. büyütmeyin şu salağı gözünüzde.
az önce ''sözlüklerde beni yazın'' tiviti atması üzerine açılan başlık. severek takip ederim.
komik fakat hayatın kendisi etrafında döndüğünü sanan twitter fenomeni.
küfür ve hakaret ile güldürünün farklı bir modu.
katıksız bir sübyancı orospu cocugudur. 97 li bir kızla yatıp bunu tivaytırda ifşa eder.
Twitterda isim analizleri %100 çalışıyor.
hayatta bir bok olmayacak twitter fenomeni. neymiş boğaziçi'nde okuyormuş. işletme okuyor lan.
Isletme okuyan bir fenomendir. Ayrica genelde ayni konu uzerinden komik olmaya calismaktadir. 11-16 yas grubunu oldukca eglendirmektedir.
isim yorumları güldüren bir twitter ünlüsü.

uzun zaman sonra gelen edit: katıksız oç.
iki tane rt almak için milletin ismine salak saçma kulplar takan bir adet hıyardan fazlası değildir.

herkes ve herşeyle taşak geçmenin doğallığından falan bahseder. keşke kendi ismini de kullanacak götü olsa böyle çok açılırken.

dalgasız denizin kaptanı olmak gibi bir hayat amacı var, tayfası da ergenler işte.
http://www.twitter.com/orgyneral bu hesaptan kendi görüşlerini ve gerçekleri yazan bir twitter fenomeni.
(bkz: m bison)
tamamen gereksiz.
Tweet çaldıktan sonra da böyle de bir savunması vardır. Lafa gelince "Kanıtlayın tweet çaldığımı hesabı vericem" diyordu.
Buyrun kanıtı:

http://galeri.uludagsozluk.com/r/orgyneral-404180/
derdimi kızılcık'la anlatmak istediğim twitter kırığı.
başlarda güzel şeyler yazıp fenomen haline gelen sonralardan bozan, geri kafalı, zaman zaman güldürebilen sosyal medyayı iyi kullanan bir arkadaş.
başlarda güzel yazıp güldüren, samimi olan fakat son zamanlarda gerçek yani samimiyetsiz kimliğini bizlere gösteren zat.

samimiyetten bahseder değil mi bu arkadaş? ses kaydı yapar "ramazan ibadet ayı değil mi abi, içki içen orospu çocuğudur..." diye... ama ramazan ayında becerdiği kızların fotoğraflarını paylaşır, millete sikişli sokuşlu şeyler yazdırır ki yazanların da beynine tüküreyim... kızların kaşarlıklarından bahseder kendi yaptığı ibneliklere bakmadan, namustan bahseder başkalarının namusuna geçerken... örnekler çoğaltılabilir şu an hepsi aklıma gelmiyor fakat sevdiğim bir arkadaştı, bu samimiyetsizlikleri kendinden soğuttu beni. ha içki içmesi, kızlarla olan ilişkisi beni zerre ilgilendirmez. ben her ne kadar bu tür şeylere karşı olsam da samimiyetinden dolayı severdim kendisini ama son zamanlarda bu kadar tutarsız davranması, söylediği yalanlar falan kendisinden soğuttu. bir de boğaziçi bilgisayar'da okuyormuş, yersen...
ramazanla ilgili görüşleriyle tamamen kendini soğutan twitter fenomenidir. sürekli twitterdaki samimiyete dem vurup samimiyetsizin önde gidenidir. ibadet ayında alkol içen orospu çocuğuysa, birlikte olduğu kızları ifşa etmek nedir ?
Seviştiğini söylediği kızla olan konuşmasını twittera koyup takipçileriyle paylaşan kızı rezil eden, sonrasında tepki görünce "siz iftarda içki içtiniz sizi siklemiyorum" tarzında bi yazı paylaşan twitterın ve zeytinburnunun yüz karası twitter kullanıcısı.
bu bebenin nasıl fenomen* olduğunu söyleyeyim; bir, bir buçuk sene önce önüne geleni takip edip takipçisi 30 bin küsür olunca takip ettiklerini unfollow yapmıştır. takip ettiği 10 takipçisi 30 bin küsür olunca kendisini fenomen olarak görmüş. 30 bin küsür takipçim olsa benim de her yazdığım retweetlenir veya favlanır bir süre sonra 100 bin küsür takipçiye ulaşırım. üstelik tweetlerinin %95'i çalıntı olduğunu attığı tweet içeriğindeki bir kaç kelimeyi twitter'da aratarak anlayabilirsiniz.
yaptığı bir sürü şeyden sonra dinin arkasına sığınan karaktersiz herif.
birayla oruç açtılar gibi rte tarzı absürd fikirlerin sahibi, dün muhtemelen hayatındaki en yanlış şeyi yapmış sözde fenomen. şu an baya ayar yiyor, hakediyor da.