bugün

belki bir tane bilemediniz iki tane olabilecek anlardan biridir. ama asla buradaki gibi 674 entry girdirecek kadar yoktur çünkü bu kadar subjektif bir konuda bu kadar yazarın en az 2000 tane çıkarması gerekmektedir.
(bkz: çorabın iz bıraktığı yeri kaşımak)
gece rüzgarlı bir havada dalgalı bir denize çıplak girmek. * *
ortalama 190 km hız ile giden bir arabanın sarnofundan kafanızı dışarı çıkartıp ağzınızın içine rüzgarın girmesi ve konuşmaya çalışmanız.
orgazm kadar zevkli bir an der ve o anı paylaşırım.

kafa iyi bardasınız ve en sevdiğiniz şarkı çalmaya başlar. deliler gibi dans ediyorsunuz. şarkı bittikten sonraki an. hiç bir şeye değişilmez.*
çift olarak orgazm olmak.
sabrinin vurduğu topun kaleyi bulması hatta gol olması.
(bkz: ilk entry) çok daha keyf vericidir.
iftardan sonra yakılan sigara ile brlikte damarların genişledğini hissettiğim ve inanılmaz bir uyuşmanın tüm vücudumu sardığı an.
internet hızının ttnet'e rağmen 16 mpbs'lere ulaşması
(bkz: evde deneyebilirsiniz)
tuzlu yemeğin üzerine içilen su.
teklif eden bi kızı reddetmek.
(bkz: acayip zevkli lan)
bir ay köyde internetsiz, arkadaşsız, neredeyse elektriksiz yaşayarak, sadece köydeki yaşlı kadınları misafir olarak ağırlamak, ev temizlemekle geçen o cinnete sokan günlerden sonra; yaşadığınız yere dönmek ve ve anında internete dalmaktır.
facebookta 154 bildirim v.s. görüp oha demek, hepsini tek tek açmaktır. ertesi gün de arkadaş ekibiyle ora senin ora benim gezmek ,benim hayatım ne güzelmiş aslında lan demektir.

köyünüze gidin.*
little big planet'de trophy leri %100 yapmak.

--spoiler--
ayrıca supernatural'de geçen sezon finalinde dean'in ruby'e son anda yetişip bıçağı sokup birde içinde çevirmesi.
--spoiler--

(bkz: oha burada da spoiler)
(bkz: eski montunuzun cebinden 10 tl çıkması)
(bkz: hayabusa) (bkz: anladın sen onu)
aynı anda orgazm olmak.
(bkz: büyük konuşanlara tükürdüğünü yalatmak)
(bkz: işemek)
köyden geldiğimde izmir'e indiğim anda hiç bi şekilde anlatılamayan haz..
havasından mıdır bilinmez ama izmir gibi memleket yok *
horozun ötmediği her andır. *
15 haziran 2008 türkiye çek cumhuriyeti maçında nihat'ın attığı 3. golden sonraki anlardır. şimdi hatırladım da o nasıl bir hazdı yahu..
battle.net e girilen an.
sevgilinin ayak tırnaklarını ojelemenin vermiş olduğu haz.
çok sevdiğin, çıkma teklifi ettiğin kızın o teklifi kabul ettiği andır.
(bkz: sahurun son sigarası/#5974262)