bugün

arabayı belese yıkattırıcaz diye saatlerce kuyrukta beklenen benzin istasyonu.* *
temiz tuvalet kampanyası takdir kazanası, tuvaletleri modern, temiz... koçun işin içine girmesiyle emsallerini de adam gibi hizmet verme konusunda tetiklemiş, yerli/yabancı rakiplerine tercih edilebilecek petrol ürünleri dağıtım firması.
(bkz: opeth)
yeni reklamlarında ajda pekkan oynamaktadır... oynamaktadır da o maskot ne öyle yahu??
ivana sert'ten gelsin...
ajda ; bizımleasın
maskot; canım sen...bızımlea deağılsın.
Bugün ekşi'de rezalet başlığı vardı. Adam Adana'daki bir şubesinden mazot almış. 100 km gitmeden motoru kucaklamış. Adama mazot diye limonata vermişler.

Ama tufaaletleri çok temiz yeaa.
Maslakta bulunan mehmetçik vakfı istasyonu Avrupanın en büyüğüdür. Ayrıca bu istasyonun arkasında da petrol ofisinin genel müdürlüğü bulunmaktadır, duyumlara göre istasyona her bakışta iç çekmektedir genel müdürü.
temizliği ve güncel tesisleriyle tercih ettiren akaryakıt markası. son zamanlarda oldukça sayısı arttı bunların.
Mecbur kalmadikca kullanmadigim, kullanmayacagim benzinci.

Daha iyisi icin shell ve total tercih edilebilir.
marketlerini en sevdiğim benzin firması.
yerli petrol dağıtım şirketlerinin en büyüğüdür. yakıtını tüpraştan alır. paramız yurdumuzda kalır düşüncesiyle buradan akaryakıt alınması olasıdır. kurumsallaşmaya gidilmesiyle bütün istasyonları aynı standarta yakın hale getirilmiştir. en ince ayrıntısı da, tuvalet kapıları bile sensörlüdür, açmak için el kullanılmaz. ayrıca kota tutturcaz diye ay sonları uyanıklık yapıp 95 yerine 97 oktan benzin dolduran pompa görevlileri yerine, nazik olması gerekeni yapan çalışanları vardır.
trakya da çokça benzin istasyonu bulunur.
bir otobilim diye uygulamaları var. bu uygulama ile size bir anahtarlık veriyorlar. bu sizin, opet istasyonlarında aynı pompacı gibi kendi kendinize yakıt almanızı sağlıyor. pompacıyı beklemiyorsunuz ve ödeme yapmak zorunda da kalmıyorsunuz..

teoride çok güzel bir uygulama olmasına karşın, gelgelim sistem çalışmıyor. sitelerine giriyorsunuz, aylardır bir güncelleme devam etmekte. bu uygulamadan faydalanmak adına kredi kartımı dahi değiştirdim ve world kredi kartı aldım. ama ne yazık ki bu uygulamadan faydalanamadım. aylardır öylece duruyor. kimsenin bir şey yaptığı da yok. opete soruyorsun, yapı kredi bankasında sorun diyor bankaya soruyorsun onlarda diyor. sözde iki aynı çatı altında olan kurum olmasına karşın ikisinin de birbirinden haberleri yok.
http://www.youtube.com/watch?v=Uw2zw_L8rSk
genellikle benzin almaktan çok umumi tuvalet olarak kullanılan mekan.