bugün

nickini beğendim.
nicki korkutan yazar.

her an saldiracak gibi.
Mavi donlu yazar.
baktı benden bi cacık olmayacak yürümeyi bıraktı*

bir yazar.

edit: adam aynı entariyi iki kez açık oyladı deccal mısın la sen?
inceden açık artıyı gönderen yazar. muhtemelen bir film repliğiydi bu nick.
Olm erkeksen beni açık oylama. Dişiysen de donla felan sevişmem, çıplak olmak bile yetmiyo bana sevişirken, yine oylama.
Kimseyi takip etmemesine rağmen online olduğunda, girdiğim enteyleri anında layklıyor. Değişik bir takip mekanizması olduğu belli. Entryleri de fena değil iyi yazar gibi.
+ vermeyi seven yazar. Eyvallah.
kari olsa bana yavsiyor diyecem yok her entriyime hunharca saldiriyor cok sert dalan yazar .
gölgem. şu an her geçtiğim entry sonrası beğenen yazar.
Spin off u yapılabilecek efsane bir karakterin efsane repliği. Kırmızılar için god save the queen.
Endorfin madenidir. Artı oylar için sağol..
Vay amına koyayım, adam artı oy veriyor diye samimi bulan mı, okuyarak oyladığına inandığı için kendini onore eden mi, iyi bir insan olduğuna inanan mı..
Samimiyetinizi sikeyim sizin olmamış ergenler.
donu çok güzel her halde, sevişirken bile çıkarmadığına göre.

Güzel oylayan bir yazar.
entryi yazmadan nasıl açık artılıyor merak ediyorum .aklıma şu hikaye geldi
fransız alman türk trenle fransa dan yola çıkarlar .fransız bizde posta o kadar gelişmiştirki şimdi anneme mektup atacağım üzerine sadece ismini ve şehrini yazacağım mektup onu bulacak der annesinin ismini ve şehrini yazar mektubu trenden atar .almanya da alman ben anneme mektup yazacağım üzerine sadece adını yazacağım mektup onu bulacak der annesinin ismini yazar mektubu trenden atar .
türkiye ye deldiklerinde bizimki ben anneme mektup yazacağım .üzerine hiçbir şey yazmayacağım millet anneme gittiğini anlayacak der .inanmazlar bizimki mektubu işaret parmağıyla orta parmak arasına alır pencereden sallar
- bu kime ,bu kime
milet alttan koro halinde bağırır
_ anana ,anana
bununki o hesap .
Adam oyluyor da oyluyor. Durduramıyoruz. *
donsuz sevişiyor efendim durduramıyoruz*

bir yazar. açık oylar için teşekkürler balım
seri artı melegi.
doğum günü kutlayıcısı.
Açık oylama yazarı. Teşekkürler.
(bkz: 0 rh pozitif)
Genel verici. Yani oy olanından.
Mütemadiyen açık oylayan bir yazar.
daha entrymi girmeden beğeniyor : d
donunu kendi getirmiş sözlüğe. habire oyluyor.
sözlükte beğenmediği entry kalmayan, +1 bombordımanı sevilen yazardır.
Dunyanin en seri oylayicisi. Daha enyry paylasilip sayfaya yondendirmeden onun donuyla karşılaşıyorum *