bugün

Çok oynadın benimle zaman.
Yeterince dinledim içimdeki sesi bekledim.
Yarim bırakmamak için uğraştığım her şey.
Tüketti beni.
Boğuluyorum.
Bu sahte düzende bu yaratıkların arasında yaşayamıyorum.
Bu bir savaştı kabul ediyorum.
Kanlar içinde kaldım. Güçsüzüm artık.
Savunmasızım.
Koşmaya halim kalmamış.
Tükenmiş nefesim.
Dizlerim ağırlaşmış.
Sırtımda zamanın yükü.
Oysa çok küçük mutluluklar yaratabilirdim zamanın ötesinde.
Gökyüzünde bulutlara gizlenmiş.
Bir kasaba vardi çok uzakta.
Hep hayalini kurduğum.
Ama asla gidemediğim.
Bir ev vardi bacası tüten.
Bir küçük sandalye, bir masaydı tek istediğim.
Ve alabildiğine yalnızlık.
Yemyeşil çayırlarda kan ter içinde koşmak istedim.
Güneş doğarken pencereme o ilik yaz mevsiminde.
Saçlarımı okşayacak hafif bir esinti bekledim.
Biliyorum.
Öyle bir yer yok.
Sen kazandın, ben kaybettim.
Pes ediyorum.
En iyisi otuzbir. Dertsiz tasasiz tertemiz oh mis. Biraz da avrupayi mavrupayi dolas o da mi bitti git amk nikaraguaya.

Bir isyandir.
Anlayışsız insanlardan bıktım.
Sözlüğün itiraf et moduna donup agizlara bir tutam facebook durum guncellemeleri tadi çaldığı başliklardan birisi dahadir.
(bkz: iyi forumlar yazar kardeş)
bıktım lan. gerçekten bıktım. kendimi aptal npc-lerle yaşayan oyunun ana karakteri gibi hiss ediyorum. bi misyon var. onu geçemiyorum da, takılmışım gibi hiss ediyorum. her gün aynı şehir. hep aynı görev. hep te başarısız oluyorum. bıktım lan! ben baştan başlamak değil de, başka bir oyuna geçmek istiyorum.

bi siktiriniz, efenim!
Orospu çocugu hırsızın çaldığı ps3 ü arAmaktan ve policenin vurdumduymazlığından bıktım ulaaaaaaaaaan.
Bıktım ulan iddaa kuponlarımın yatmasindan, her hafta tek mactan yatmaktan..
Hakkaten yeter lan. Hayatın benimle dalga geçmesinden, sabretmekten bıktım lan. 28 Yaşında uzatmaları oynuyoruz aq. Ne bu yani ne yani bi kendine gel artık hayat.
her elimi uzattığım benim için iyi olacak dediğim şeyin elimde patlamasından, insanların artık üçüncü bir yüzlerinin ile olmasından bıktım.
Beklemekten bıktım doğru an dedikleri illeti ya yeter biri tutsun kulağından getirsin artık çünkü ben hangisi doğru an anlayamıyorum....Şahidim ise geçen zaman....