bugün

Hüzünle karisik bir yandan da insani mutlu edendir.
Ebeveynlerin Bayram günüdür.
(bkz: adını eziyet koydum okulun yolu). eziyetin başlangıcıdır gene zulüm başlıyor of off.
Bakın 4 aydır kapalı ve ülkede bir değişiklik yok. Açıkken? Yine değişiklik yoktu.

Komple kapatılmalı okullar.
An be an gerceklesmistir.
on birinci nesilleri kurtarmıştır.
Mutlu etmiştir.
okulların açılması ile sözlükteki liselilerin daha da çoğalması küçük bütçeli korku filmi gibi.
3 ekim'e ertelenmesi ile onbirinci nesilleri sevince boğan durum.

http://www.ulusol.com/201...kullar-ne-zaman-acilacak/
Kurdele ile gerçekleşmeyen durum.
kaç gün kaldıysa bir an önce gelsin.
şu sözlükteki ergen veletlerden kurtulsak artık.
bu sene 19 eylül 2016 tarihinde açılışı gerçekleşecektir. sözlüğün ergenlerden biraz olsun kurtulması adına dört gözle bekliyoruz efendim. gidin ders çalışın amk.
Kırtasiye alışverişi hariç hiç de çekici gelmeyen.
Sözlükteki liselilerin kaybolmasına sebep olmuştur. Farkettiyseniz bu akşam cinsel içerikli, ya da velet velet başlıklar açılmadı.
"ülkede ne kadar çok insan yaşıyormuş lan" diye düşünmemize neden olan olay. aynı zamanda şehrin merkezinde birbirini kovalayan, arabaların önüne atlayan gerizekalıları da yeniden hatırlamamıza neden olan olaydır.
Tarihi bi andır hep bu sene ders çalışacam deyip ilk gün çalışıp geri kalan günler yayılan günün başlangıcıdır.
evet sonunda o talihsiz gün geldi.
yine sokaklarda ellerinde telefon sırtlarında eşek ölüsü çanta karı kız Peşinde kosmaktan başka bir zike yaramayan sefil enbesil gençler olacak.

kızlar desen onlar başka alemlerde zaten. tek dertleri dedikodu giybet dizilerdeki yaşamlar gibi zengin koca peşinde.

maalesef doğru düzgün okuyan çocuk yok ortada.

bakıyorsun anadolu lisesi fen lisesi bebeleri bile Üniversite sınavlarında 0 alıyor yada baraj altında kalıyor.

galiba son düzgün nesil biziz 87 kuşağı.
okulların açılması; bende hep, okula gittiğim dönemde, babamın meşhur olmuş lafını aklıma getiren olay olmuştur. şuna benzer bir şey demişti; gün gelecek, okula gitmek istemediğin için, okulların açılmasına üzüldüğün duruma , artık okullu olmadığın için , ve bir daha da olamayacağın için, okulların açılmasına yine üzüleceksin.
Sözlüğü bırakmama sebep olacak olay. Babam interneti kapatır. Evet.
Mesainin başlaması demektir tam olarak. Yeni eğitim öğretim yılı tüm öğrencilere velilere ve öğretmenlere hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar.
çocuklarımı çok özledim.

beni görünce nasıl çıldıracaklarını düşündükçe çok heyecanlanıyorum.
olumsuz gelişme.
Daha başlamadan zammını biz yedik, gerek esnaf gerekse belediye otobüslerince.
liseli veletlerin sözlüğü terk etmesine sebep olup sözlüğün kalitesinin artacağına inandığım olay.
görsel