bugün

ankarada bir markette çalışırken kendisine tanıtım yapmaya çalıştığım ama benimle pek ilgilenmeyen ve söylene söylene giden, soğuk, ukala ve kendini beğenmiş oyuncu.
antalya' da ayakkabı boyacılığı yaptığım zamanlarda, "abi ayakkabını boyim mi abi" dememe rağmen benimle ilgilenmeyen, çirkin ayakkabılı , çok bilmiş, nalet, kendini beğenmiş oyuncu.
istanbulda bir kuru temizlemecide çalışırken bana ceketini getiren, kendisiyle yakından ilgilenmeme rağmen bana pek yüz vermeyen, soğuk, itici ve kendini beğenmiş oyuncu.
bayburt'ta bir börekçide çalışırken, hesap istediğinde nazikçe getirdiğim fakat hesabı fazla bulan ve 7 liralık hesap yerine 5 lira veren, bizi ziyadesiyle üzen, oduncu gömlekli, cüzdanında prezervatif taşıyan, itici ve kendini beğenmiş oyuncu.
Fox tv'de yayınlanan unutma beni adlı dizide rol alan bana göre usta oyuncu. Daha önce trt'de bizim evin hallerinde oynamıştır. Bir zamanlar trt'de ders bile vermiştir. Hele bir de radyo tiyatrosunda performansı harikadır. Sesini mükemmel kullanabilir diyebilirim.
yaklaşık 10-13 senedir günlük dizilerde boy gösteren oyuncu. bu haliyle en çok bölüm çeken dizi oyuncusu ünvanını elinde bulunduruyor sanırım.
şuan beni affet dizisinde oynuyor.