bugün

Yeni kanalında eskisi kadar popüler olmayan adam. Önceden buralar entryden dolup taşardı.
az önce programında "pepee ağlıyor" şarkısıyla pis taşak geçmiştir. pepee fan olmama rağmen tutamadım kendimi, güldüm abi...
"yahu abi çok derin anlamlar içeriyor..."
http://www.youtube.com/watch?v=hpn4e6olafs
programda oldukça sinirli ve yorgun görünüyor. telefonla bağlanan izleyiciyi azarlarken hiç şaka yaparmış gibi hali yoktu.
ozan doğulu'nun albümünde ayı adlı şarkıyı seslendirerek kendisine bir kez daha hayran bırakmıştır.

(bkz: barış manço)

http://www.youtube.com/watch?v=vP_QeG7vM9Y&feature=share
nerede ne zaman nasıl davranacağını bilemiyor. içinden geleni "acaba hiç tepki uyandırır mı, kimsenin kalbini kırar mı" diye düşünmeden söyleyiveriyor. okanfan olarak üzülüyorum bazen.
bu adamın suçu yok aslında. suç bu adamın götünü bu kadar kaldıran ezik veletlerde. ah okan çok zekisin, ah okan çok rakırsın ah okan çok alternatif bir tipsin. e sora ne oldu peki? adam gerine gerine sövmeye başladı insanlara. yakında analarına da küfür etse bu "okancı kitle" yarabbi şükür diyecek.
programında telefon bağlantısı olunca çıkan uyuklayan baykuşu görünce uykum geliyor.
iticiliğiyle sempatik olan ender insanlardan biri.
bir türlü çözemediğim adam. olumlu veya olumsuz yönden eleştiremediğim adam. bi taraftan, "çok ağır oldu lan bu, sil şu yazdıklarını" diyorum. diğer bi taraftan "lan çok fazla övdün. ne gereği var şimdi? sözlüğe girecek, okuyacak. totosu kalkacak, sil şu yazdıklarını" diyorum.
Hakkı Devrim'i gazlarken gazlarken uçurmuş adamdır.
pek bir sevilesi adamdır, aşırı da ortak noktamız falan vardır ama artık şu önder açıkbaş fetişizminden vazgeçse ne de hoş olur.
saçma sapan popüler olmuş kişileri eleştirirken onları daha fazla popüler etmesi ile kızdığım , van depremindeki tavırı ile helal olsun dediğim adam.
arkadaş zeki adam. çok zeki adam. ama şu skeç yapan iki adam çıktığında gülmek yerine katıla katıla ağlamak istiyorum.
sözlükte hakkında meydan larousse ansiklopedisi kadar entry yazılan adam.
1996 yılında atv yayın akışına bakarsak;

20:00 haberler
21:00 ibo şov
22:55 şok
23:35 ahmet vardar soruyor
00:15 son durak
00:45 televizyon çocuğu

bütün programlar, şovlar, dizi yada filmler yayınlanıyor en son okan bayülgen başlıyor..

şimdi ise bay tahmin okan'dan sonra başlıyor..

bence bay tahmim'den sonra başlaması gerekiyor..

ayrıca bay tahmin varkende yokken de erken bitiyor. eskiden gece "2" de eve gelince 1-2 saat izlerdik zaga'yı, makina'yı vs. şimdi geldik mi jeneriğe anca yetişiyoruz..
türkiye nin protest insanı;* acı ki, bu haldeyiz işte.**
"eskisi gibi değil" diyen herkes, " eskiden nasıldı?" denildiğinde yaşına göre " makina'da süperdi", " zaga harikaydı", " zaga'nın ilk yılları mütişti", "televizyon çocuğu yok mu nefisti, okula gözlerim pörtleyerek gidiyordum", " gece kuşu'ndan sonra izlemedim, çok bozdu" diyor..

aslında herkes kendi lise yıllarındaki yada gençliğindeki okan'ı özlediğini söylüyor, " eskiden süperdi" diyor..

özlenen " eski okan" değil, televizyon başındaki eski sen!
ülkemiz sınırları dahilinde; yılmaz erdoğan ile birlikte, en çok antipatimi toplayan kişi.

topluma ve protest perspektife kazandırabildiği herhangi bir artı yok. sadece "iş" kabuğunda; aşağılama ve bayağılaştırma yapıyor. genetiğinde silik bir mizaç konuşlanmış toplumumuz, bu adamın sürekli birilerini aşağıladığını gördüğünden, kendisinin zayıf yönlerini ödünlüyor, okan sayesinden rahatlıyor. bu da; onun el üstünde tutulmasına sebep.
genel kültürü yüksek, dinlenilmesi zevkli, doğal fakat komik olmayan, daha doğrusu komedyen olmayan. ben severim okanı.
Genelde zekası ile ön planda olmaya çalışan showman. Ayrıca dublörlük ve oyunculuk yeteneğide gayet iyidir. Müzik zevkine bayıldığım bir showman olmasıyla beraber bir fotoğrafçı olmasıda beni kendine çeken özelliklerindendir.
tv 8 e geçtiğinden beri tv 8 kameralarının açısından mıdır nedir ağzı büyük gibi gelmeye gözükmeye başlamıştır gözüme.fatih üreğin ağzına benziyor.
''ben de koç bebeğiydim bir zamanlar, ah ne eğlendim ne eğlendim eskiden'' diyerek gülümseten. *
nihat doğan ve erol köse'nin götünü yalayıp, acun ılıcalı'yı her fırsatta göt etmeye çalışan kimse. kendisine hitap etmeyen çirkef ve başarısız kimseleri, kendisine hitap etmeyen saygılı ve başarılı kimselere tercih etmesi kıskanç bir doğası oluşu gereği midir acep?
65711230984765230497 dakikadır susmayan nihat doğana karşı varolma savaşı vermektedir. ayrıca program kameramanı uyuyakalmış olabilir, hatta okanın bile ici gecti sanırsam.
http://twitter.com/#!/oka...status/140759087041351680 ile haklı olan zat-ı muhterem. ama hürriyet'i de çok da ciddiye almaması gerektiğini bilmesi gerek. kanal d'de olsaydı o listedeki adamlar okan'ın ismini yazabilir miydi bakalım. *