bugün

sevmediğim ve henüz mesleğinin adını koyamadığım biri. ama şu kesin o da çevremizdeki insanlar kadar riyakar. herkes birbirini kandırıp salak yerine koymuyor mu? ben entelim deyip saatlerce magazin evlilik programlarının karşısına vakit öldürenlerden farkı ne ya da dindar geçinip başkalarının parasını çalıp çırpanlardan? şu yeni nesil dünyada herkes gibi biri konuşmaya değer mi o bile muamma.
dendiği gibi "gündem yaratma" gibi bir derdinin olmadığını düşündüğüm show adamı. yıllardır yaptığı programlarla kendini seyrettirmiş ve genç kitleyi peşinden koşturmuştur. ağzından çıkan kelimenin mahkumu olmadığı da ortada bir adamdır.
kesinlikle boş bir adam değil. bakmayın ukala olduğuna falan. televizyonculuğun bir şekli olsa gerek. ayrıca sinemadan çok iyi anlıyor. eleştirileri gayet yerinde. kısacası; tam bir televizyon çocuğu.

lan okan, bu arada arayı fazla açma. başla şu disko kralı'na bir an önce. hafta sonları cumartesi sürprizi, pazar sürprizi görmekten bıktık.
zeki enes akkan ve aziz kedi ile yollarını ayırmış..

ya da onlar okan'dan ayrılmış bilemiyorum artık..
çok sıkıcı bir adam.

hakikaten artık eski formunda değil. biraz yeniliğe ihtiyacı var.

eğer genç aklı sayıp, bir şeyler dinleyecekse, bana ulaşsın.
Bilginin, eğitimin ve aynı zamanda hazır cevaplığın bulunduğu kişi. Aynı zamanda tam bir entellektüel ve yaşamasını bilen kişi. Böyle bilge kişiler lazım bence ukala olmasıda konuya hakimiyetinden ve bilgisinden kaynaklanmakta.
çok başarılıdır. türkiye'nin en zeki adamıdır. bence çok entelektüel.
okan bayülgene...
önünde eğiliyorum üstat,görüşün görüşüme tamamen farklı,bakış açın bakış açıma tamamen farklı,senle ben ayrı dünyaların insanıyız, senin siyah dediğin şey benim için beyaz ama gel gelelim seni seviyorum,aslında sevdiğim kişi sen değilsin,işlerin..evet kişiliğini sevmiyorum,seni kesinlikle sevmiyorum ama zekanı seviyorum.fotografçılıksa fotoğrafçılık,şiirse şiir,oyunculuksa oyunculuk,showmenlikse showmenlik...evet entellektüelsin,elinde birçok fırsatların var ve bunu kullanıyorsun,sen adeta türkiyeyle oynuyorsun,gençlerin üzerinde acayip bir etkin var..başarılarının devamını sen mutlu ol diye değil türkiye için istiyorum.*
"çek bakalım" programında hülya avşar'a güzel ayarlar çeken zeki, espirili ve karizmatik adam.
gece kuşu adlı program ile adını duyuran sanatçıdır.
yeni ekibini twitter fenomenlerinden kurmuş. allahcc , herbokubilenadam , burusvilis, cerilevis ve stivmakkuin 'le çalışacakmış artık. aziz'le enes'in yerini doldurabilecekler mi bakalım?
conan'a özeniyor mu bilmiyorum ama özeniyorsa: conan'ın saç modeli: bir ingiliz centilmeni gibi; kendisinin ki ise adeta bir teröristin ki gibi. ne o öyle saç sakal almış başını yürümüş.

yolda görsem, dağdan indiğini bile sanabilirim ya da şeriatla yönetilen ülkelerin birinden yeni kurtulmuş gibin.
türkiyede en azından diğer showman'lerden farklılığını göstermiştir.
o koyunların içindeki keçidir.
inceden robert downey jr. yi andıran televizyoncu.
barış manço nun ayı adlı şarkısının coverında yer alarak ozan doğulu nun yeni albümünün en dikkat çekici ismi olmuştur.

------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=8pjbgnkt25A
------------------------------------------
marjinal velet ...
bir gün balkon'un terasında, gecenin yarısı, viski içiyoruz beraber. aslında çok yalnızım ve çok sıkıcı bir adamım biliyor musun? dedi. o gün daha çok sevdim kendisini. kedi almak istermiş, çok cocuklu, kalabalık aile hayal edermiş hep. küçükken hep fazla olgun olmuş, çocukluğunu aslında şimdi yaşıyormuş fakat biraz yorgun bir çocukmuş o.
oldukça yakışıklı ve karizmatiktir bana göre. ayrıca programlarıyla çokça vaktimi yemiş insandır. *
konuşurken aklına gelmeyen kelimeler olduğunda alışılagelmişin dışında tavana değilde sağ tarafına bakan insan modeli. bilgili zeki ve kelime dağarcığı geniş bir insan olmasına rağmen bir türlü akıcı konuşamaması da gariptir.
farklıdır en azından, gerçektir, bu budur diyebiliyor, bazı kimseler incinmesin diye söyleyeceklerinden vazgeçmiyor programlarına gelenlere yavşamıyor, iyidir iyi.
Kişiliğine hayran olduğum ve her zaman olacağım bir şahsiyet. onu sevmeyen insanları da çok iyi anlayabiliyorum. onu sevmekle sevmemek arasında çok ince bir çizgi olduğuna inandığım şovmen. saç sakal değişimlerinde bir türlü karar kılamamış kişi.
yeni sezon için fragman müziklerini model grubu'nun hazırlayacağını bildirdi kendileri.
elmalılı hamdi yazır'ın torunu olduğunu öğrenip şaşırdığım kişilikli ve mümtaz insandır.
vasat programcı.
çok izlenmesinin tek nedeni popüler kültür ögesi olmasıdır. eskiden adam gibi adamdı ama sonradan sapıttı. yüzünü eskitti bir kere.