bugün

beyazıt öztürk'e göre daha samimi bulduğum şovmen. yerli jay leno olabilir.
rasim ozan kütahyalının laf attığı şovmen.
bir çok kişi sevmez çünkü ;
Çok gerçekçi düşünüyor , kimseye kendini kanıtlama ve yaranma gibi hevesleri yok , düşünüş stili farklı olmasından dolayı karşısındaki kışının çalışmadığı yere denk gelebilir bu yüzden konukları karşısında ecel terleri döker . televizyon izlemek isteyenler pembe dizi gibi programlar izlediklerinden dolayı böyle gerilim dozu yüksek program izlemeyi sevmez . . .
ben seviyorum çünkü ;
Programında yapmacık olmaması , ekibinde hep yeniliklere önem veren kişilerin bulunması hep sosyal medya ve güncel konulara direk hiç dolaylama yapmadan değinmesi , neyin ilgi çektiğin izleyenlerin neye önem verdiğini hisseden ve anında müdahale edebilen bir sunucu . . . başlarsam bitirememekten korkuyorum kısa kesiyorum bu yüzden.
tv dünyasının en samimi insanı, düşündüğü fikirlerin tamamını söyleyemese de dürüstçe neden söyleyemediğini dile getiren nevi şahsına münhasır, çevremizde gördüğümüz insanlara benzemeyen açık sözlü güzel insan, çok sevilmez neden sevilmez kendine müslüman insanların duymak istemediği sözleri söylediği için sevilmez, işlerine gelmez
(bkz: kral adam)
baboş bir adamdır. kraldır. samimidir.
delikanlı adamdır.
kendimi bildim bileli cumartesi geceleri izlediğim insan, hepsi olmasa da pek çok düşüncesine katıldığım faydalı adam, bizim evdeki ismiyle okan*, kısaca kral. *
bomboş bir adamdır. palyaço kraldır.
popstar mehtap ın sürekli okan ağbi şöyle okan ağbi böyle diye methiye düzdüğü adam .
ayrıca yalçın çakırla da araları iyi imiş. ulan programında her hafta ayrı bir taşak kebabı yapıyorsun adamı , programına çıkınca da " yalçın abinin de maşallah elinden bir uçan bir de kaçan kurtuluyor " diyorsun. yüzsüzlüğün daniskasının ansiklopedi maddesini yazmalı bu adam .
hakkında yazılan olumlu entrileri okuyup geçerken, olumsuz her yorumu eksilediğim adam. sanırım bir gün ben de olumlu şeyler söyleyebilirim tüm olumsuz yanlarını bir yana bırakıp. ama ölmez bu adam.
türk tv'lerinde 'ukala' kontenjanını dolduran vasıfsız adamdır.
karaktersizliğini, ukalalığını, salak saçma hareketlerini vs. sevmem, seveni de sevmem, bu kadar açık.
adam akıllı , ukala diyenlere lafı öyle bir çarparki ukala diyip geçmesini sağlar ama eve gittiginde hassssktir durumu vardır içten zker laflarıyla adamı.
kral ciplak programinda Mazhar alanson karsisinda hayranlikla yapmaciklik arasi tavirlar sergileyen, soru sorarken Tuhaf bir tutukluk yasayan, aman hata yapmayim kaygisinda oldugu, istanbullu olmayan ve istanbullu olmadigi icin koylu, cahil, geri kafali -bir okan bayulgen tespiti- ilan edilen ben tarafindan bile farkedilen sanatci. -misal 15 senedir rok muzik diyen adam bugun rak diyor, niye? -
ilk kez eEe ler ooo lar arasinda kayboLan dEgisik bir okan gordum. Sevdim bu kendinI sevdirmeye calisan okani. -syd barret hakkinDa konugundan cok yorum yapmaSi gibi- kral hakikaten ciplak!
uyarıcısı fazla kaçan tv kişisi.
ukalalığın doruklarında gezmektedir. tv şovunda arayanlara insan gbi davranmayarak ve saçma bel altı muhabbetiyle prim yaptığını düşünür ve yapar da .
(bkz: önemli olan vasıflı izleyici) .
Ayrıca komedyen diye nitelendirilerek gerçek komedyenlere haksızlık yapılmaktadır.
ergenlerin izlediği tv programında sex,sex,sex diye bağırarak tabu yıktığını,gazate yırtan spikeri alkışlatınca vatan kurtardığını sanan pabucumun anarşisti.
müzikten anlayan showman. yanındaki elemanlar ve tanıştığı ünlüler sayesinde müzikten epey anlıyor. tatlı adam ama.
biraz çılgın, süssüz, özgün olma yolunda yorgun ,adam olma yolunda yolu taşlı olsa dahi çıplak ayakla seksek giden adam , yarım adam gibi adam.
(bkz: çek bakalım/#12624576)
türkiye'de çoğu aklı geri olanların son 2,3 yıldır uyguladığı seyirciyi kendine gıcık ederek gündem yaratma işini bu adam 15 yıldır uyguluyor bu ülkede ve bunu en iyi yapan da kendisi zaten. ne kadar ahlaklı ne kadar ahlaksız bir yöntem olduğunun değerlendirilmesi kendi ahlak anlayışına kalmış. bence tv de böyle bir alternatif olması çok iyi farklı bir şeyler izlemek açısından. kaldı ki son zamanlarda konuşulmayan şeyleri konuşarak ve konuşturarak da eskiyi unutturma çabasını takdir ediyorum.
hülya avşar ve hıncal uluç'la aynı kısa film yarışmasında juri koltuğuna oturarak aslında hangi skalada bir zeka seviyesine sahip olduğunu göstermiştir. zaten yıllardır yaptığı da bu değil miydi. popüler kültür meraklısı asi geçinip kenan evreni alkışlayabilecek kapasitedeki üniversite öğrencilerine program yapıp, ikinci sınıf şarkıcı ve mankenleri şovuna alarak zeka seviyesi olmayan bir programda ben zekiyim triplerine girmedi mi. para nerde bu adam orda. sisteme karşıtı duruş sergilemeye çalışıp bir dönem aydın doğanın kanalında çalışıp şimdide iktidarın kanalında program yapan kaç tane adam var bu memlekette.
cok patavatsiz.
çalıştığı kanallarla amacını bir tutmamak gereken şahıs. ne yani bu ülkede izlenebilen kaç kanal var ki? bence aydın doğan ve iktidarın kanalında çalışarak dalgasını geçiyor ve hayatını yaşıyor. bu adam kime ne vaat etti ki? herkes herkesin istediği gibi olamaz. biraz açmam lazım bunu. yani bu zat-ı muhterem benim istediğim gibi ya da hayal ettiğim gibi biri olmak zorunda değil. olamaz da. ama yine de bir sürü naylon kişiden daha anlamlı işler yaptığı aşikar. boş adam olmadığı da.
kibirli ve ukalalığı ile üniveristlerde tez olarak okutulabilcek bir tuhaf adamdır.