bugün

odun sifatini hak edecek davranislar sergileyen kizlardir. buyuk olcude odun erkeklerin var olus sebebidirler.

(bkz: sadece erkekler odun olur yanilgisi) *
seni seviyorum diyince mal mal suratınıza bakan tiplerdir.
sabahın 6:30unda sevgilisine vatan şiiri okuyan odun erkeğin karşı cinsidir.
arabesk şarkılara işaret parmaklarını havaya kaldırıp,hesap sorarcasına eşlik eden kızlardır.
-merhaba ben mesut senin adın ne?
-napcaan ki adımı?
-...
beraber vakit geçirilmeyesi, sıkıcı kızlardır.
yerine göre davranmayı, gülümsemeyi, kibarlığı bilmeyen kızlardır. yüz karasıdır bunlar .
şiir sevmem ben diyen kızlardır.
kendilerinden başka hiç kimsenin onlar kadar "duygusal" ya da bir kalp sahibi olamayacağına kendini inandırmış kızlar. insan ancak bu kadar "odun" olabilir!
odun gibi görünen kızların hepsi odun değildir.dışardan odun gibi görünmek vardır veya gerçekten odun olmak vardır.duygu her zaman dışa vurulmaz. kişi belkide dışardan mutlu gibi görünüp kendini aldatıyordur kimse bilmez ki oda ağlar,oda aşk acısı çeker.sevdiginin gözlerine içine bakmayıp etrafa bakmak odunluk olur,bakarsın bos bakmışsındır buda odunluktur insanlar başkalarına odun demeği çok iyi biliyorlar ama kendileri belkide daha odunlar.
iyi bir marangozun eline geçerse değişebilecek kızdır.
bi arkadaşım var , bi çocukla beraber 3 aydır.. çocuk çok duygusal fakat bizimki tam bi odun.. çocukla aynı yaştalar ama çocuk okula kızdan çok sonra başlamış.. başka bi bölüm okumuş ilk başta..

neticede kız çocuğa doğumgününde hediye almak istedi.. tıp kitapları pahalı diye çocuk da tıp okuyo diye kitap almaya karar verdi.. gittik kitapçıya.. dedim çocuk kaça gidiyo ?

bön bön yüzüme baktı.. hiç sormadım ya bilmem ki.. soruyim mi napıyım dedi..

sonra çocuğa gitti pediatri kitabı aldı çocuk daha 2. dönemmş meğersem.. o da yetmedi üstüne bi de " olsun ya sonra kullanırsın işine yarar gene de" dedi..

çocuk buna trip atıyo şimdi.. kız da bana aynen şunu yazdı " ya kızım niye trip atıyo ki kız gibi ya alla alla"

nxjnjfhbasagvdgsvcgsd

ahahaha
yakacan gidecek.
isim tamlamasıdır.

ayrıca; prensesin pamuktan, pinokyonun ise odundan yapıldığı gerçeğini değerlendirirsek odun olan erkeklerdir.
Maalesef ki doğrudur. Ve ince ruhlu birini bulur da vurur ha vururlar ya garibe, içim acir.
doğrudur. hatta an ve an beş'e on kalas oldukları bile saptanmıştır.
Sevgilerinin tümünü yara aldığı erkeğe saklamış onda tüketmiş kızdır.

Ayrıyetten odun kız yoktur, odun olmasını sağlayacak insanlar ve sebepleri vardır.
Sebeplerinin araştırılması gereken davranış bozukluğudur.
(bkz: Tam bir ikizler)
Kereste var , çam var tüm odun kizlari ayni kefeye koymak doğru değil. Kimisi var çok seksi, kimisi var kahveye okeye 4. Olarak çağirirsin.
Odun erkekler sonucu sayıları artmış kızlardır. Evrim teorisi hayata geçmiş kullanılmayan, kullanılsa bile anlaşılmayacak incelik ve duygusallık öğeleri hayattan çıkmıştır.
odun gelir odun giderler. kiz dedigin nazik olur.