bugün

ABD Başkanı Barack Hussein Obama'nın 27 Kasım 2009 tarihinde tüm abd ulusal kanallarından ortak yayınlanacak olan konuşmasıdır.

Başlık parsellemek bakınızlarına girmeyin döverim.

Az önce komplo teorileri ile ilgili yabancı bir sitede gezinirken denk geldiğim bu teoriye göre; obama sözde 27 Kasım 2009 tarihinde tüm ulusal kanallardan ortak yayınlanacak bir konuşma yapacakmış. Bizdeki ulusa sesleniş gibi birşey olsa gerek. Asıl iç gıcıklayıcı olan, obama'nın bu konuşmasında hangi konuya parmak atacağı...

En yaygın teoriye göre, 21 ya da 22 Kasım tarihinde abd'nde bir stadyuma bir ufo inecek, bundan bir hafta sonra da obama dünyadışı varlıkların varlığını amerikan kamuoyuna açıklayacak.

Aşağıdaki linkte bununla ilgili bir yazı bulabilirsiniz :

http://forum.cinefacts.de...zur-weltbevoelkerung.html

eften püften konularla uğraşmayı kendine bir vatan vazifesi addemiş olan ben bunu da sizlerle paylaşmanın haklı gururunu yaşıyor, dünyadışı varlıklara da buradan şu soruyu sormak istiyorum : hacı, uzaylı açılımı da olacak mı?
muhtemelen 24 nisan 2010 tarihiyle ilgili de bazı noktalara değineceği, nevalemi hazırlayın geliyorum anlamında birşeyler hönküreceği konuşma.