bugün

bitirmeden içinin rahat ekmediği, aklının kaldığı, aç kaldığınızda ekmekle paylaşmanız gereken muhteşem lezzet.

(bkz: chokella)
(bkz: kızları nutella kullanarak kötü yola düşürmek)
güzel bir tada sahip, almanya patentli, beni benden alan kakaolu fındık kreması. baget ekmekle beraber yanildiğinde bağımlılık yapabilir.
(bkz: nutella yerken zevkten ölmek)
bir italyan markası olmasına rağmen,ambalajının üzerinde "polonya tarafından üretilmiştir" yazan vazgeçilmez lezzet.
şebnem ferah' ın çok sevdiği çikolata markası.
(bkz: şebnem ferah a aşık olmak)
yurt, ev, sokak, araba, göbek var, göbek yok, saat geç oldu, üşeniyorum vs vs.. farketmiyor. seks gibi bişi çünkü!
(bkz: nutella party)
pink floyd tamam. 10 yıldır dinliyorum, 10 yıldır çalıyorum aynı zamanda. comfortably numb parçasının pulse konserindeki solosunu gözüm kapalı çalabilirim. lost da tamam. 3 sezonu 5 günde izledim. heryerde ipuçlarıdır zarttır zurttur takip ederim. ama şu nutellayı daha tatmış değilim.salyalarım akıyor artık adını duyunca. şartlı refleks oldum lan. hasta ettiniz adamı. yarın marketten bir nutella bir de kaşık alacağım. *
Koskoca "sarelle" dururken insanların gidip sırf özenti oluşlarından aldıkları krem çikolata markası. Nutella alıp öve öve bitiremeyen sözde milliyetçi bu insanlar Lafta vatan millet sakarya derler ama iş icraate gelince keyiflerinden asla ödün vermezler.
simdi size nutella' nin gizli tarifinden bahsedecegim. oyle gizli ki inanamazsiniz.
nutella' nin bir reklami var. bilir misiniz? hani asci tipli bir adam okuz gibi bir kazanda nutella yapiyor. hah iste o reklam. o reklamda adam nutella' yi hazirlamis. karistiriyor, sonra da bakalim olmus mu gibisinden karistirdigi kepceyle nutella' nin tadina bir bakiveriyor. olmus tabi mukemmel. ama bir sey eksik. adam ayni kepceyi * kazana tekrar sokuyor. veee iste nutella tamam. eksik madde olan salya da enfes krem cikolata nutella' ya ayri bir tat katti.
Nedense kızların yemek için deli oldukları onsuz yapamadıları yabancı sermayeli bir çikolata kreması..
gelmiş geçmiş en lezzetli fındık kremasıdır. tadıldıktan sonra sarelle, çokokrem gibi kötü benzerlerini artık yemek istememek doğal sonuçtur. ekmek üzerine sürüp tadına zeval getirmek kendisine ihanet olur. kaşıkla yenilmesi önerilir. ferrero'dur, italyan'dır anavatanında sosyal ve kültürel bir fenomendir.
ferrero isidir. simdiye kadar hicbir turevi kendisinin tadina yaklasamamistir, piyasanin bir numarasidir.
ekmeğe sürüp yiyeni kızılcık sopasıyla dövmek gereken, buzdolabına koyanı taksim meydanında sallandırmak gereken, ideal kıvamındayken kaşıklanası, muhteşem ötesi şey.
gece yatmadan önce kardeşinle dibini görene kadar yenir sabaha tatlı tatlı kaşınılır.
zamanında cihangirde gece yarısı fellik fellik aramama sebeb olan, hırs yapıp iki mahalle öte de bulduğum harika taddır.
mevsimi itibariyle kışdı ve su ısıtıcının buharıyla eritip içtiğim nesne olmuştur. hararetle tavsiye olunur.
çok cıvık formda olduğunu düşündüğüm fındık kremasıdır.
(bkz: nutellakolizm)
(bkz: nutellakolik)
(bkz: NUTELLA MANYAĞI OLMAK)
akıl edip bitterini de yapsalar, piyasanın tozunu atsalar. kesin içinde olup ta, üzerinde yazmayan birşey var bunun. coca cola'nın formülü gibi. ayrıca mikrodalgada 30 sn.kadar ısıttıktan sonra kavanozu kafaya dikmeyi tavsiye ederim.* kaşıkla falan uğraşılmıyor çünkü.
waffle ı bütünleyen lezzettir. onsuz bir çikolta alemi düşünülemez.
bir ben mi o kadar çok beğenmiyorum tadını dediğim şey. çokokremi buna tercih edebilirim.
muhteşem tadını sanırım reklamdaki aşçının* tükürüklerinden alan ne olursa olsun vazgeçmeyeceğim fındık kreması.
kova dolusu olarak satılsa, alınıp ve bir oturuşta yenilip komaya girilesi çikolata hedesi.