bugün

az önce yetenek sizsinizde doğaçlama yardırmıştır. hem dans anlamında hem de konuşmalarıyla yardırmıştır.

görsel

http://www.youtube.com/watch?v=x_JduHNqaN0
son bir senedir gülmediğim kadar güldürmüştür.
o oturarak su içmesi beni benden aldı, yetenek sensin nurullah.
hanzo kudurodur kendisi.
liselilerin başıdır.
-bize ne göstereceksin diyen acun'a
+allah ne verdiyse yardıracağım cevabını verip gülmekten öldüren komik yarışmacı.
tiksinti kişilik.sempatik olmak için bi tarafını yırtmadığı kaldı.
sonradan gelen edit: entry farklı olma çapası değildi.fikrim halen aynı.
saf, temiz kişiliği ve saygısıyla yarışmada izleyicilerin sempatisini kazanan ve bütün salonu kırıp geçiren ilginç kişi.
adam sahnede gösterisini yaparken kimse butona basmadı, sonuçta eğlendirdi adam.
adamın dibi. o ne tarz bi danstı öyle.
türk gencinin efendiliğini görebileceğimiz şahsiyet. helal olsun diyorum.
acun ılıcalı'nın yeni gözdesidir, ya da olması gereklidir. bu çocuğun elinden tutmalıdır.

jüri yorumlarından aklımda kalan hülya avşar yorumuna da iki çift lafım var. der ki; "dansına evet demiyorum, ama bıdı bıdı bıdı...". sanki çok prensip sahibiymiş gibi yorum yapıyor. hülya avşar'ın neye evet, neye hayır dediğini biz çok iyi biliyoruz. 15 sene öncesinde kalan güzelliğinden başka bir artısı ve akabinde yeteneği bulunmayan bir kişinin, yetenek avcısı rolü oynaması son derece gülünç olmasının yanı sıra artık sinir bozmaktadır. nurullah bir üst tura çıkmayı, sizin abidik gubidik hareketlerine "evet" dediğiniz bir çok yarışmacıdan daha çok haketmektedir. yetenek sizsiniz türkiye bir eğlence programıdır. ilk sezonda finale taşıdığınız ve 1. olan çocuklar için "yetenek bunun neresinde?" yorumlarını duymuyor musunuz, nedir? eğlendirin insanları; boş yere germeyin.
dans değildir bu çocuğun yeteneği. efendiliği, doğallığı ve komik olmayı aynı bünyede toplamış anadolu gencidir. herif jüriye karşı geyirdi ve jüri dahil olmak üzere bütün millet yarıldı. daha ne olsun..
ya 10 numara adamdır, ya da 10 numara rol yapıyor.
akşam akşam yardırmıştır.doğal komik.nurullah kardeşim eğer benim hakkımda ne yazmışlar bakim diyecek olursan, ki bakıyosun hatta şu an, halk seni sevdi.
saflığıyla, temizliğiyle anadolu insanının tüm özelliklerini barındıran yeteneksizsiniz yarışmacısıdır. o kadar insanın önünde atasından, dedesinden gördüğü, öğrendiği gibi suyu oturarak içmesi, gönlünden geçtiği gibi konuşması, takdir edilesi efendiliği, terbiyesi bütün türkiye'nin olduğu gibi jürinin de hoşuna gitmiştir. bahtı açık olsundur.
güldürmeye çalışmadan tüm salonu gülme krizine sokan yarışmacı.
videolarına yeni denk geldiğim, son ana kadar dans için gelmediğini, doğaçlama komedi yaptığını düşündüğüm, yetenek sizsiniz yarışmacısı. dansı işin makarası sanmıştım açıkçası. sonradan; "ben sizi kekledim. aslında böyle biri değilim." falan diyecek sandım ama olmadı. adam çıktı televizyona tamam, bir şey demiyoruz. hatta çok daha beterleri de çıkıyordur eminim. yayına girmeyenler. fakat reyting kaygısından bu kadar mı kaypak olunur arkadaş. çocuk sırf komik diye, sergilediği yeteneğiyle hiç alakası olmadan, üç evet ile bir üst tura geçiyor. diğer yarışmacıların emeği önemli değilse, o juri orada ne bokuma var. izleyip de reyting kazandırıyoruz bir de bu acuna.
erzurumlu olması nedeniylei acun tarafından yırtmış kişilik. ülkemin bir günde kabartıp ertesi gün yok ettiği insanlardan olmaya aday.
yakında unutulacaktır.
bir diğeri için (bkz: taner tolga tarlacı)
--spoiler--
cana yakınsınız

bana yakınsınız
--spoiler--

güldüren liseli.
5 zayıfla sınıf geçmeyi uman rize'li uşak. arada sırada ölee işte.
Türkiye'nin yeni muhteşem yeteneği. Birinci belli yani.
matematiği bir, geometrisi sıfır olan kafasına ne gelirse ortaya yardıran yetenek sizsiniz yarışmacısı.
(bkz: kafama ne gelirse ortaya yardırcam abi)

edit: ayrıca su içtikten sonra konuşacakken mikrofona doğru geyirmeye yakın bir eylem gerçekleştirmiştir.
(bkz: danza kuduro) ile özleşleşen isim. *
günümüz apachi gençliğinden komik bir şahıstır.