bugün

futbol oynadığım dönemde 2 sene hocalığımı yapmış olan dünya tatlısı teknik direktör
fenerin şampiyonluğu almıştır ama canı saolsundur..
antalyaspor beraberliği sonrasında gün itibari ile gaziantepspor'dan istifa etmiş teknik direktör.

(bkz: uludağ sözlük haber ajansı)
bu sezon gaziantepspor a oynattığı paslı ve alan daraltmalı futbolun örneklerini fc barcelona da gördüğümüz teknik direktör. ha bir de mentör olmadan asla takım çalıştırmaz.
bu sene diyarbakırspor u çalıştıracaktır.
dün itibariyle Diyarbakırspor ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzalamış olan teknik direktör.*
sayisiz kere gaziantepspor a gelip gitmis antrenördür, yine gelecektir.
diyarbakırspor ile olan anlaşmasını fesheden teknik direktör.
vakti zamanında selim'li hakan keleş'li edirnespor'da top koşturmuştu kendisi.
diyarbakırspor ile 0-0 berabere kaldıktan sonra ünlü "transferleri ben yapmadım, takımı ben kurmadım" bahanesinin arkasına saklanan hocadır. demek ki transfer döneminden sonra real madrid'e gitse, yine takımı ben kurmadım diyebilir.

http://www.ntvmsnbc.com/id/24999979/
denizlispor dan istifa etmiş.sebebi ise dünkü bursaspor maçından sonra denizlispor başkanı ali ipek in alaycı tutumu.
resmi sitesinde istifa denizlispor'dan istifa ettiğini açıklayan teknik direktör.
kendisini kulübün sahibi, kulübün çeşitli kademelerinde görev yapan insanları da uşağı sanan başkanın sözlerine kızarak görevi bırakan teknik direktör. böyle net insanlara ihtiyacımız var.
turkcell süper lig 2009 2010 sezonu'nda, denizlispor'un başında 6 maça çıktıktan sonra, ali ipek yüzünden istifa etmiş teknik adam.

http://www.sporx.com/deta...kategori=29&go=170885

(bkz: ali ipek/#6296622)
Ali ipek isimli terminatör tarafından onuru rencide edilmiş ve bu yüzden istifa etmiştir denizlispor'dan.

(bkz: ali ipek)

http://www.hurriyet.com.t...tbol/12717907.asp?gid=229
mersin idman yurdu ile anlaşma sağladığı dedikoduları yayılan teknik direktör.
edit: anlaşmıştır. hayırlı olsun.
galatasaray ın elinden kaçırdığı(?!) bir başka teknik direktör adayı.
mersin idman yurdu'nu süper lig'e çıkartarak mersin'in 29 yıllık hasreti bitiren gaziantepli teknik direktör.
sağlam taktikleri var anlaşılan, tebrikler.
abdul kader keita'yı mersin idman yurdu'na kazandırmak isteyen teknik adam.
sözleşmesi devam eden oyuncuyla transfer görüşmesi yapmış!!!

hadi basın yazsana bunu da. galatasaray yönetimi hemen şikayet etmeli federasyona(!)

--spoiler--
mersin idman yurdu'nun teknik direktörü nurullah sağlam, galatasaraylı futbolcu servet çetin'e resmi bir transfer teklifi yapmadıklarını, samimiyete dayalı bir görüşme gerçekleştirdiklerini söyledi.

sağlam, "samimi olarak söylemek gerekirse, sadece servet ile konuştuk. ama o avrupa'yı düşünen bir oyuncu. anadolu kulüplerinde oynama gibi bir düşüncesi yok. aramızda sadece samimiyete dayalı bir görüşme oldu, resmi bir transfer teklifi yapılmadı" dedi.

sarı kırmızılı takımda ilk 11'e girmekte zorlanan servet çetin'in bir süre önce takımda ayrılacağı iddia edilmişti.
--spoiler--
tolga hoca yardım etmeseydi, galatasaray'ın bizi yenme şansı yoktu diyen şahsiyet. *
yanlış maçı izlemiş heralde şahsına münhasır kendileri. *
an itibariyle yapılan maç öncesi röpartajında beşiktaş'ı masaya iyi yatırdığımızı düşünüyorum* demiştir.
korkak, anti futbola tapan, türk futbolunun gelişmesine köstek olan sözde teknik direktörlerden biri.
bir boğa burcu kadını değildir.
en son barcelona'yı yeneriz mi öyle bir şeyler diyen teknik adam. yazık olmuş.