bugün

manken, fotomodel ve oyuncu.

dünyanın en çekici birkaç kızından biridir.

babutsa nın yanayım yanayım klibindeki raks eden kırmızılı kız.

http://www.youtube.com/watch?v=DKejYDrwqxs

bebek. evet.

edit for link.
bu tarz benim adlı yarışmadaki en güzel şey.
bu tarz benimin tek hanim hanimcik kizi.

ordaki varoş mahoallesinden cikmalar icersine yakişmayan.
bu tarz benim yarışmasında resmen linç edilen kız. tamam bi burnu büyüklük var da o esmer ukalalık konusunda ders vermeye çalışan kıza nasıl bi tane patlatmıyor onu anlamadım ?
Türkan soray a benzetilmiş.Yıldız Tilbe hani bana benzetiyordunuz diye gönül koymuş.Kaşları ayrı bir cumhuriyet kurmak için çalışmalara başlamış.
bu tarz benim yarişmasinda, digerlerine gore varoş olmayan tek kiz.
kesin urfali, bacaklari cirkin ama.
inanılmaz bir güzelliği olan kızdır.
yanlış bilgidir. doğrusu Nur bozulmuş tur. Ben bozdum.
kesin k*rt, ama olsun, ilk kez bi k*rt seviyorum.

edit:degilmiş, bence uzaniyo koken urfa'ya.
bacaklari cirkin hanim kizimiz.
konuşana kadar çok güzel ve asil olan kadın. mıy mıy sesiyle başladı mı konuşmaya geçiyor ama.
Melisa Sözen'e ikizi kadar benzeyen kadındır.
Sesi Dublaj gerektiren ama hakkaten güzel kız. Böyle hafif şaşılar da ayrı hoşuma gidiyor gökçe bahadır gibi bu gibi.
Keşke beni bozsa dır.
geleceğin oyuncusu.
kız kardeşim sayesinde az biraz izlediğim yarışmadaki güzel kız.hangisi haklı yada hangisi şık onu anlamam da harbiden güzel bakıyor.
Erkeğe benzeyen bi tip. Ama hangi erkek unuttum.
Bu tarz benim izleyen ılık erkeklerin farkettiği kızımız.
kolay kolay esmer kızları beğenmem. ama bu kız harbiden güzel. bakışları da etkileyici.

kara kaşı, kara gözü, kara saçı...
Yuzundeki kotu kadin ifadesinden kurtulursa guzel kiz. O kotu kadin ifadesinin sebebi de bence kaslari. Biraz daha ince olsa bence hos olacak.
ilk başlarda cazgir şu aralar melek olan yelloz.
askimsın Ayşegül.
Aslında bu tarz benimi izlemeyen erkek ılık mıdır? Yani o kızları görüp geçiyorsan kendini bir sorgula. Kıs sesi izle
Kendisi kesinlikle kezban değildir. Bence o kadar masum değil ve çok kurnaz. Ama 1. olacak gibi.
hayatta gördüğüm en sinsi insanlardan biri olabilir.

bu kadar profesyonel şekilde milletin psikolojisini bozup, sosyal medyada prenses takılıp, safları kafalayan bir kız görmedim.

hayatınızda bir kez bile olsun bu tarz insanlarla karşılaşmışsanız böyle insanları iyi tespit edersiniz.
elle tutamazsanız, kimseye bir kanıt veremezseniz ama karşınızdakinin insanın sinsiliğin, kötü niyetini ve içten pazarlığını bilirsiniz.
kimsenin size anlamaması da insanı delirtir.

işte bu kızda da bunu görüyorum, bu kadar insanın delirmesi kızın kaşında pırlanta olmasından değil.
ayşegülle barışması reytingleri düşürecek olan bu tarz benim yarışmacısı. şahsen ben sırf kavga için izliyodum.