bugün

helal olsun dediğim telefon şirketidir. Kendi işletim sistemlerini yaptılar ama android saçmalığına bulaşmadılar. Önüne gelen android yükler piyasaya sürer oldu. Ortalık çöplük doldu. Batsalarda kendi imkanları ile battılar. Nokia da anladı android'in ne olduğunu. insanların bilgilerini çalıyorlar. Android destekleyenlerin haberleri yok.
android kullanmadığı sürece mantarlamaya mahkum marka.
duyumlarıma göre vakti zamanındaki platonik aşkımın da kadrosundan gelip geçtiği firma.
çeşitlerini yıllarca kullandığım tek telefondur.. nokia dan hiç bir zaman şaşmazdım.. zamanının efsane ötesi telefonudur..
iki ay evveline kadar kullandığım telefon markasıdır.

(bkz: nokia c6 01)
Finlandiya’da bir şehir ismidir.
windows isletim sistemini kullanarak kendini bitiren tel. sirketi..

binlerce iscisini isten falan cikartmislardi..

suan androide donecekmis galiba ama cok gec kaldi atı alan uskudari gecti...
görsel
2017 de geri döneceği söylenen firma.Nokia artık symbian ve microsoft hatasını anlayıp androide geri dönme kararı aldı.Eğer gösterilen gibi nokia edgeyi çıkarırlarsa harika olur bence.
Finlidir.

Sarışın değil.
Akıllı telefon çıkarmaya nokia 6 ile başlamıştı.Devamını bekliyoruz sabırsızlıkla.
Clinton people ne güzel reklamdı...
Teknolojiye ayak uyduramayan bir zamanların teknoloji devi.
android işletim sistemli modelleri çıkacağına dair söylentiler vardı ne kadar doğrudur bilemiyorum. bi ara bi tane çıkarmışlardı ama fazla küçük ve kullanışsızdı umarım bu kez amiral gemisi niteliği taşıyan aletler görürüz...
telefonla sevişiyonuz mu n'apıyonuz siz? sevgiline böyle yazmazsın amk.
koskoca nokia'nın telefondan önce tuvalet kağıdı üretmesine ne demeli.

http://blog.adgager.com/u...markalar-ve-ilk-urunleri/
Android telefonlarını * * * alıp kullananların yorumlarının beklendiği firma.
(bkz: rip)

görsel
Lale devri çocuklarından. Ucunda mavi turuncu kırmızı ok sallanan ilk dokunmatiklerini ne severdim... Ama kullanmak hiç nasip olmadı.
Dertsiz, düşüncesiz ve hayattan tek beklentimin haftasonu sevdiğim çizgifilmin saatini kaçırmamak olduğu zamanlardı.
Eylem diye bir şarkıcının şarkısını ve 6300 telefonumu unutamıyorum.
Sınıfımızdaki apaçi arkadaşımız Şafak’ın dj Kantik miss belalım açarak dans ettiği muazzam günlerdi. Geçmişe bakıyorum da, ne çabuk geçmiş.
Şimdi iPhone diye bir kapitalizmin içindeyiz.
Efsane idi yine yeni yeniden efsaneleşecek cihazdır.
uçuyomuymuş?
Hala telefoncu diyenler var. Adamlar iss deki iletişim ağını dizayn etmişler trilyonluk şirket telefon sklerinde mi olur?
görsel
geri döndüğünde piyasayı öpüp atacaktır.

20 mp ön kamera, 28 mp arka kamera 8 ram... yakışır sana.