bugün

fotoğraf makinesi kalitesinde çeken telefon.
teknoloji manyağı şahsıma annem tarafından hediye edilen telefondur. uzun zamandır istiyordum zaten de annem bana süpriz yapmış o telefon bir haftadır evdeymiş meğer haberim yok .*. elime alır almaz kendisiyle bütünleştik... kamerası, dokunmatiği, video kalitesi mükemmel. bir tek internete bağlanırken sürekli turkcell kullanıyor wifi otomatik geçiş yapma veya sorma özelliğini keşfedebilmiş değilim. * bilen varsa bir izah etsin.
ama nokia nın en güzel telefonlarından biri. *
Nokia'nın yeni amiral gemisidir.
iphone ile rekabet etmek için nokia firmasının son çıkardığı modeli, ayrıca yeni işletim sistemini tanıttığı telefonudur.
donanım olarak iphone 4 ile başa baş hatta bana göre bir adım önde olan ama konu yazılım olduğunda malesef ingiliz atıyla yarışan arap atı gibi gerilerde kalan bir nokia cep telefonu.
bir word, ppt, pdf dosyasını açmak için sahibini süründüren, oyun açısından fakir, hatta fakirden de beter, sefil olan bir telefon ailesi olan nokia'nın ürünü.

fotoğraf ve video kaydı konusunda aşmış bir cihaz, kullanım kolaylığı, erişilebilirliği mükemmel, multitasking özelliği, çalışan programları gösterme stili ve bu programlar arasında geçiş çok güzel ama program desteği çok zayıf.

çok fazla oyun oynamam, telefonumla fotoğraf makineleriyle yarışacak resimler-videolar çekmek isterim derseniz alın, eğer fotoğraf dışındaki her şeyi isterim derseniz sizi yarı fiyatına ideos x5'e davet ediyorum.
nokia'nın bugüne kadar en çok satan telefonudur. iphone falan hikaye kalır yanında. bence gelmiş geçmiş en iyi telefondur ve tamamen kusursuz yahu! hiçbir kusuru yok, kullanan bilir... vallaha bak ciddiyim...
iphone ile kıyaslandığında feci yavaş olan telefondur, kullanan malesef bilir efenim
Fabrika ayarlarına geri dön dedikten en geç 2 gün sonra, gerçekten de fabrikaya geri dönmek için kapanıp bir daha açılmayan telefon.

Piliyle ilgili konjenital malformasyonu olduğu nokia yetkililerince de kabul edilmiş olup, özellikle internetteyken aniden kapanıp bir daha da açılmama durumu, garanti kapsamında pil değişikliği yapılarak en geç 2 hafta içinde çözüme kavuşturulur. Ardından da iphone 4'e göre; ister fm verici artısıyla, ister diğer telefonlarla iletişime açıklık ve empati kurabilme yetisiyle olsun, hem fiyat performans oranı açısından hem de salt performans açısından çok daha makul bir telefon konumuna gelir.
nitelikli olmadığı için ip ya da bb 'lerle karşılaştırılamayacak telefondur. sp dersin ya da demezsin ama ne bis ne de store avantajı bu telefondan yanadır. tabi diğer açıdan yaklaşacak olursak gayet başarılı, spesifik bir cep telefonudur. fotoğraflar çekersin, hdmi takılırsın, ararsın, konuşursun, soyunursun, izlersin, uygulamalar filan ama teknoloji meselesine meraklı bir tipsen eğer aklında ya ip ya da bb kalır.
dokunmatiği başarılı ama işletim sistemi olarak nokia 5800'ın birebir aynısı.buna vereceğim paraya mis gibi android işletim sistemli samsung telefon alır uygulama manyağı olurum.
Gayet memnun oldugum cihaz. Kamerasini sormayin gitsin cam mubarek cam.
dört aydır hiçbir sıkıntıya maruz bırakmamış mükemmel ötesi telefon.
donanımı da yazılımı da mükemmel olmayan cihaz.

680mhz arm11 işlemci, 256mb ram. 512mb rom. e symbian çamuru.

fiyata bakıyorsun 1000-1100 tl arasında seyrediyor.

e oha! sanki yepyeni teknolojiler getirmiş gibi şu fiyata satmak... bilemiyorum.
memnuniyet veren telefondur gerek kamerasıyla gerek hızıyla tek eksiği android olmayışıdır.birde menü bakımından zayıf olması yoksa uygulamaları iphone u aratmayacak cinstendir.
bazı önyargılı kişilerin, symbian kullandığı için eleştirdiği telefon. şarjının gitme süresine henüz başka bir marka üst sınıf akıllı telefonda rastlanmamıştır.
istanbul kadıköyde 950 tl ye buldum başka da bir yerde yok sanırım özgür elektronik di hala 1050 ye veren var hatta 1100 fiyatı düşmeyeceğine inandığım telefondur 15 ay geçti piyasada.
görsel
gece çektiği resimlerle bende hayal kırıklığı yaratan telefon daha iyisini bekliyordum doğrusu.
o değilde, müzikleri radyo kullanarak çalma özelliğinin olması harika. *
şuanda kullandığım nokianın akıllı telefonlarındandır. Gerçekten güzel telefondur. Özellikle kamerasından çok memnunum. Tek kötü tarafı arada bir donmaların yaşanmasıdır. Bu olaydan genellikle şikayetçi olunduğu için n9 da özellikle bu sıkıntıyı gidermişler.
mükemmel bir ovi store, carl zeiss 12 mp kameraya,16 gb depo hafızaya sahip teknoloji harikası ürün.
Arada sırada yaptığı takılmalar ve ekran kenarında kolaylıkla oluşan çizikleri de olmasa çok daha iyi olabilecek bir telefon.
yeni yazılımında navigasyon bedavadır ve de sesli navigasyon vardır bir kadın sesi size 150 metre sonra sağa dönün der bu versiyonun tek kusuru ise hücre yayının kaldırılmasıdır yani şehir mahalle adı artık ekranda yoktur.
video çekerken sürekli uydu işareti çıkıyor. bir bilgisi olan yardım eden olursa çok memnun olacağım lütfen.
symbian kullanılmış çok ağır büyük ve hantal bi telefon parasına değmez.
çektiği resimler ten rengini abartan telefon .