bugün

çok isteyip de alamamıştım.
güncelleme gelmiş müzelik telefon.
MSN hayatımın telefon üzerinden başlangıcı.
Nokia'nın son dönemindemi iyi cihazlarından biriydi.
almaktan vageçtiğim telefondur. kime sorduysam alma dedi. galiba s4 mini en iyisi.
son zamanlarda almak istediğim telefondur. bu telefon hakkında fikir sahibi olan arkadaşlar bana ulaşabilirler mi?
nokianın satan son telefonu.
Windows Phone bu telefonu harcamıştır.
nokianin tunelden cikistaki son kazigi, istersen 1250 gigapiksel fotograf ceksin o dokunmatik nedir oyle, o donmalar kasmalar, agirlasmalar. 5 dk elimde kaldi ama nefret ettirdi yahu. tasarim desen bi garip oyuncak gibi. halbuki koy suna android bak bakalim ne oluyor. yillardir symbian diye diye kepaze oldun nokia! ama akillandilar simdilerde.

habide galaxy s ile sakin ha karsilastirmayin bile. yok iyi fotograf cekiyomusta bilmemne, zaten tek iyi tarafi fotograf baskada bi numarasi yok, para tuzagi.
ilk çıktığında milletin gözdesi olup nokianın mevcut işletim sistemini değiştirdikten sonra hiçbir sempatisi kalmayan cihaz.
bir hafta önce kapanan ve bir daha açamadığım telefon.garantisi bittiği ıçin servise de gönderemiyorum.allahını seven yardım etsin.
kamerası şu an orta seviye bir sürü android telefondan daha iyi olan telefondur. fakat sırf kamera için alınacaksa da zaten 808 pureview alınmalıdır.
2. el satış fiyatının 300- 400 tl arasında değişen dandik telefon.
Yıl olmuş 2013 hala Symbian telefon üretiliyor amk tepkisine mazhar olmuş cep telefonudur. En dandik android telefonun yanında bile 3310 kalıyor.
merak edilen telefondur.

iyi midir kötü müdür bir sürü yorum var seçilmesi zor.

bir yardımsever çıksa da galaxy s le karşılaştırsa ne iyi olurdu.
donanım özellikleri, üretimi üzerinden geçen 3 yıla rağmen halen çoğu orta-üst sınıf cihazdan çok daha iyi.

devir değişebilir, yeni özellikler hayatımıza girebilir hatta yeni uygulamalar gördüğümüzde ağzımız açık bile kalabilir, ama cep telefonları için değişmeyen tek gerçek vardır oda nokia'dır.
ikinci el telefon alımı yapan kişilerin maksimum 350-400 lira fiyat biçtiği telefon.
alışveriş sitelerinde fiyatı 679 ila 1000 lira arasında değişen telefon.
sahip olduğum ve işletim sistemi yüzünden nefret ettiğim telefondu.lakin bi sitede custom firmware yi bulup yükleyene kadar.bu güncelleme türkçe dil desteğine sahip değil benim için bi problem olmadı sizin içinde olacağını zannetmiyorum.eğer bu telefona sahipseniz hiç düşünmeden sizde yükleyin derim.telefonun performansında gözle görülür bir artış ek özellikler var.anlatılmaz yaşanır bu güncellemeyi denemeden kullanmayın derim.yüklemesi çok zor değil eğer anlamazsanız çekinmeden bana sora bilirsiniz.bunu yükledikten sonra geri dönebilir misiniz bilmiyorum.güncellemenin tek eksisi türkçe dil desteğinin olmaması.yüklediğinizde telefon bi başka telefon oluyor.
http://www.n8fanclub.com/...bian-belle-update-on.html
faydalı olması dileğiyle.
usb otg özelliği ile zamanında içimi yakan mobil cihaz. şimdi önüne gelen her telefon uygun aparat bulunduğunda usb flash disk okuyabiliyor.
tasarımı çok güzel olan ancak düşük işlemci gücü, kullandığı symbian işletim sisteminin modasının çoktan geçmesi ve uygulamalar yönünden fakir olması gibi dezavantajları olan akıllı telefon. bu kadar estetik tasarımın yanında bu olumsuzluklar olmamalıydı.
ten rengini biraz abartan telefon .
çektiği resimler ten rengini abartan telefon .
symbian kullanılmış çok ağır büyük ve hantal bi telefon parasına değmez.
video çekerken sürekli uydu işareti çıkıyor. bir bilgisi olan yardım eden olursa çok memnun olacağım lütfen.