bugün

wi-fi olsun yeni model olsun ama dokunmatik olmasın ucuz olsun dediğim bir nokia arıyordum. e63 sorduğum bir dükkanda abicim o yok ona gerekte yok zaten diyen satıcının katalogdan gösterdiği telefondur. oldukça sade ve kullanılışlıdır candır. şu sıralar temin edilmesi zor ama piyasa düşünce patlama yaratacak telefondur.
vodafone nun kampanya dahilinde sattığı telefon. ilgiyle izliyoruz efendim.
tamda klavyeli bi telefon arıyorken karşıma çıkmış telefondur.açıkçası almayı düşünüyorum bir süre araştırdıktan sonra.şuan pek yerde bulunmayan bi telefon nedenini ise bilmemekteyim.
görsel

görsel
pembesi akıllara zarardır. öyle renk mi olur lan?
Bugün evlat edindiğim ve şu satırları yazmakta olduğum var olan herşeyi güzel çalışan telefondur.
vodafone'dan kampanya kapsamında yanılmıyorsam 324 liraya satın alınabilecek telefondur. başak rengi olanı harikadır.
günlerdir incelediğim ve alıp almamakta kararsız kaldığım telefon.
şu andan itibaren almaya karar verdiğim telefondur. sağolun sözlükçüler.*
nokia 5530'umun gasp sonucu çalınmasıyla düşünüp taşınıp azıcık da olsa araştırıp dün aldığım telefondur. değişiklik olsun diye klavyeli telefon aldım 5530'umu özlüyorum sanki ama bu da güzel yahu diyorum içten içe, baktım ki herkes güzel şeyler yazmış bu yüzden birden sevindim falan birileri bana bu telefonla ilgili güzel birşeyler söylese mutlu olacağım ve yanlış yapmamışım diyeceğim diyerek saçma sapan bir ileti girdiğim telefondur efenim...
şöyle söyleneblinirki gayet hoş bir telefondur internete sorunsuz ve süper hızlı girer Q klavye ile inanılmaz hızlı yazışma olanagı sunar kamerası biras daha iyi olabilirdi ses çıkışı idare eder radyo var yanlız kulaklığı keske sony deki gibi olsa klağımda düşüyo ve konsatre olamıyorum dışardan ses çok geliyo tasarım olarak çok iyi ele oturuşu blacberry formatında kibar bayanlar için başak rengi tavsiye edilir.memnunum kısacası fiyatıda gayet uygun vodafon toplattırıyomus sözleşmeli yapacakmıs hemen alın derim ben.2cisinide kardeşime alıcam .
şu anda kullanmakta olduğum ve bu entryi girdiğim telefon, model olarak blackberry benzeridir, çok kullanışlı kendi msn sini, twitter ve facebok unu içerisinde barındırır, topluluklar bölümünden girildiğinde facebook ve twitter ücretsizdir.
ayrıca zarif q klavyelidir kesinlikle öneriyorum, dezavantajlarından bazıları; adobe flash player olmaması ve mp4 dosyaları açamaması yani facebook dan bolt browser harici video izlenilememesi.

edit: an itibariyle reklamı sözlüğün arka planını süslemektedir.
Şu sıralar birçok kişinin elinde gördüğüm, patlama yapan hoş telefon.
fiyatı düştükçe ciddi anlamda patlama yapan güzel,kullanışlı bir öğrenci telefonudur.
c6 ve c3 arasında kararsız kaldıgım modeldır. bırı klavyelı bırı tuslu ama bılemıyorum. hangısı daha kalıtelı ıse onu alacagım.
şuanda kullandığım ve gayet de memnun olduğum nokia nın en kullanışlı telefonlarından biridir. q klavyesi ile hızlı iletişimi sağlayan içinde facebook twitter msn gibi hızlı iletişim araçlarını da barındıran elde taşıması kolay ve gayet hafif telefondur. öğrenciler için hem fiyat uygunluğu hem kullanışlılığı açısından ideal telefondur.
siyah modeline sahip olduğum cep telefonu. kamera kalitesi pek güzel olmamakla birlikte q klavyesi var, wlan özelliği var bunlar işi kurtarıyor. ayrıca da siyah renkli olmasıyla acayip karizma duruyor. kız telefonu diyenler var bunları ciddiye almayın, türbanlı kızlar mal gibi sürekli mesajlaşıyor sonra bu telefonun adı kız telefonuna çıkıyor.

opera mini yüklerseniz internete çok daha hızlı girersiniz. yoksa telefonda yüklü olarak gelen opera pek biskime yaramıyor.
bir kaç hafta önce edindiğim, gayet kullanışlı telefon. Hem şık, hem kullanışlı. Bu fiyata alınabilecek en iyi telefondur. Tek kötü özelliği kamerası ama telefonla fotoğraf mı çekilir zaten.
3-4 gündür kullandığım ucuz ama iş gören bir modeldir. telefonda sıkıntı yaratacak bir noksanlık yok. tek kötü özelliği var o da kamerası, vga gibi bişey. telefonda kameranın ne işi var amg. zaten, telefonla fotoğraf mı çekilir.
(bkz: yaran yanlış okumalar)

(bkz: nokia <3) *
c3 işletim sistemi çok yavaş olan fakat kullanışlı bir telefondur.
bi kaç hafta önce almış olduğum her şeyiyle çok sevdiğim gözümden sakındığım bir telefon kendisi. ancak internete girememekteyim. * *
battery low ikazını 4 gündür veren fakat kapanmayan ilginç telefon.
fiyatına göre çok iyi ve kullanışlı telefon.
Bi' samsung galaxy ace degildir.