bugün

hala ozlemle anilan, simdiye dek kullanilan en iyi ve islevsel telefondur. varsin kamerasi fln olmasin nolucak ki, fotograf makinalari ne ise yariyor?
içine sim takılabilen ankesördür kendisi. Zira asla kırılmaz.
en rahat ve zevkli mesaj yazılabilen tarihi eser değeri taşıyan telefon modelidir.
kullandığım en dayanıklı telefon, kaç kere merdivenlerden yuvarlandı bana mısın demedi. ayrıca yeşilimsi ekranıyla da gözü fazla yormuyordu biraz kalas ve az işlevli olmasına rağmen gerçekten iyi telefondu bazen düşünüyorum keşke banyoya giderken yanıma almasaydım.
2. hat için kullanılan telefon modelidir. Gayet kullanışlıdır.
Bir zamanlı şarjıyla, yılanıyla Fenomeni.
Hala kullandığım telefondur.Snake Space impact Bantumi ve Pairs 2 oyunlarına sahip olan mobile phone dur.
zil sesini hiç bir şeye tercih etmeyeceğim telefonların babasıdır.
snake oyunun en güzel olduğu, sağlamlığıyla eline su dökülemeyen, hoş kabalığına kabaydı tipi ama o günlerde hiç göze batmadığı elden ele dolaşan bir klasiktir kendisi.
besteleyicisinden kulağa hoş gelen bir yalın şarkısı melodisi üretmek için telef olurduk, internetten nota kodu bulmak için saatlerce uğraşırdık. ne günlerdi o günler.
efsane, tuğla .kullanışlı ve sağlam , baba , dede , amca telefonu .
(bkz: A1018)
yıl 2010, hala meymenetsiz tipini ara ara görüyorum bu iğrenç telefonun.
Kuzenim sayesinde, piyasaya sürülmesinin hemen akabinde edinmiştim. Millet vay be insanca pek insancanın kuzeni hollandadan 3310 getirmiş diyordu. Arkadaşlar arasında acaip sükse yapmıştım. Hey gidi günler hey.
teyzemin fakir olmasına rağmen vazgeçemediği telefonu. demekki sınıf atlayanı da sınıfta kalanı da kullanıyor bu telefonu.

not: siz de akrabalarınızla ilgili görüşlerinizi paylaşın mutlucan olun.
ne güzeldi o 4-5 satır ekranı, resimlenmiş mesajları, besteleyicisi, yılan rekorları
o zamanın harikası işte.
eniştemin orta gelir düzeyine sahip olmasına rağmen hayatının hiçbir döneminde kullanmadığı telefon....ablam sırf bu nedenle 3 kere terketti kendisini ama yine de almadı.. 2004 te biz sülalenin gençleri olarak iş dönüşü otoparkta sıkıştırdık dövdük bunu yine de 3310 u almadı da almadı pezevenk.
sahinden.com sitesindeki efsane ilanlardan birine konu olmuş telefon.
http://alturl.com/rd8pi
görsel
ilk çıktığında ne moda olmuştu.
evde hala çekmecemde duran telefon ve halada çalışır.ilk cep telefonumdur kendisi.
almanların mercedesi varsa,finlerinde nokia 3310'u var.
zannımca nokia 2100 en yakın arkadaşıdır. ikisi de aile içi şiddet, sevgili tripleri, arkadaş tartışmaları vb olaylar sonucu sinir haliyle tarafımca duvarı öpmüşlerdir.*
şişko telefon efsanesini başlatmıştır. nokia 6600'ın babasıdır.
dayanıklı , basit , yılan var . daha ne ister ?
Yılan oyununda duvar anlayışının kalktığı, sinirlendiğin zaman duvara yere vurabildiğin harika teknoloji ürünü. Ayrıca connecting people ...
hala üretilmesini istediğim telefondur. sadece telefon namına en iyisini yapmaktadır.