bugün

(bkz: rocky)
vücutçu atasözü.
hayat felsefesidir. emek yoksa kazanç da yok anlamına gelir. aynı zamanda vücut geliştirme atasözüdür.**.
türkçesi= acı yoksa kazançta yok ' tur.
-vücut geliştirme salonlarının duvarlarını süsleyen bir yazıdır.

-deli insan, manyak basketbolcu dennis rodman'ın vücudundaki dövmelerden bir tanesidir.
(bkz: ne kadar ekmek o kadar köfte)
"no pain no gain again" şekline dönüştürülmüş fenerium tarafındaki fenerbahçe tribünleri pankartı.
basitçe "acı yoksa, kazanç da yok" anlamına gelen söz öbeği.

dünya ismi verilen bu geoidin esasında zıtlıklar ilkesine göre kurulduğunu anlatır bu güzel söz. mutsuzluk olmasa idi mutluluk diye bir kavram olmaz idi. kötü olmasa idi iyi diye bir kavramın olmaz veya değersiz olurdu.

kişi çektiği acılar neticesinde mutluluğa kavuştuğunda o durumun kıymetini bilir sayın okur. hiç 20-30 yıl boyunca vücudunun muhtelif yerlerinden litrelerce ter akıtıp da belli bir sevet kazanan insanla, bir gecede sayısal loto sonucu aynı değerde servete ulaşan kişinin hayata bakışı bir olur mu? haydan gelen huya gider netice itibariyle.
pusat dizisinin temel felsefesidir. zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır.
(bkz: cefa cekmeden sefa sürülmez)
(bkz: no woman no cry)
vücut geliştirme salonlarında ün yapan yazı. acı yoksa gelişim de yok manası çıkıyor buradan *
(bkz: no pain rocky)
klibinde alman milli takımı var galiba. onlar değilse de bir takım var işte.

http://www.youtube.com/watch?v=J9_k8AwgQ4M
-ingilizlerin bir atasözü vardır, bildin mi?
-Fuck You!
-ya bi siktir git! bende kiminle konuşuyorum.
-...
-(Ben diyecektim amk.)
en çok spor salonlarında duyulması muhtemel sözdür.
klibinden anlaşıldığı kadarıyla dünya kupasına gidecek olan almanya milli takımı için kullanılmış şarkıdır, çünkü klipte 1994 abd dünya kupası maskotu da görünmektedir: https://en.wikipedia.org/wiki/File:Usa94mascot.png

şarkı, 1993'te çıkan Face the Heat albümünde yer almaktadır.
su aralar hayat felsefem olan motto . ben eskiden böyle değildim ya bildigin acı cektiriyorum kendime ki bunu isteyerek yapiyorum . ama amacagima ulascam yani baska yolu yok
son zamanlarda foursquare isimli sosyal paylaşım sitesini kullanan ve her spor salonuna gittiğinde yaptığı check-in'in altına 100 yılın steroid kullanıcısıymışçasına yazdığı cümledir. çok havalı bişey mi sanıyorlar bunu ne yapıyorlar bilemem.
çevirmenlerin "ağlamayana meme yok" şeklinde çevirmeye bayıldıkları söz.
(bkz: no woman no cry)
(bkz: ağlamayana karı yok)
ing. Zahmetinin amk ablaa
Acı çekmeden elektro gitar çalınamaz anlamına da gelebilir. (çok ince ha!)

ne diyor bu liseli diyenler için: gain amfideki bir seçenekti yükselttikçe drive tonları artar ve daha sert sesler elde edilir. Acı olmadan elektro yok diyor anca looser olursun diyor şair bir de musluğu açık unutmuşunuz kaç dakikada...
Acı yok.
ne kadar ekmek o kadar köfte. tam olmadı ama yaklaştım sanırım.
spor salonunda check in yapan kişi söylemi. Bıktık.