bugün

akp kurucu uyesi, 59. hukumet devlet bakanı, evli 1 cocuk annesi.
ayrıca naile erdasın oldurulmesinden sonra savcıda uzulmustur elbet kızı ailesine teslim etme kararı verirken diyen kisilik...
ne iş yaptığını çözemediğim insan.
kadından ve aileden sorumlu devlet bakanımız. kadına karşı şiddet kampanyasının devlet ayağı! bir sempozyumda kendisini dinleme fırsatı buldum fakat yazık ki burun çekişinden ne dediğini anlayamadım, o kadar sık ve gürültülü şekilde mikrofona doğru burnunu çekiyordu ki, insanın midesi kalkıyordu. üstelik tüm basın ve türkiye'nin önde gelen kuruluşlarının bulunduğu bir ortamdı. ertesi gün bir televizyon kanalında yine burun çekişini duyunca, ya adab-ı muaşeret kurallarını bilmiyor ya da alışkanlık haline getirmiş bu kadın bunu, dedim! * *
bilhassa kadın ve aileden sorumlu olmaması, hatta elini eteğini çekmesi gereken bakan. *
kadın ve aileden sorumlu bakan ama sadece bak-an şahıs.
(bkz: nimet abla)
parti içinde milletvekilleri ile çokca sorunlar yaşayan, milletvekilleri tarafından çocuk yurtlarına karşı ilgisizlikle suçlanan devlet bakanı.
bırakın aileden sorumlu devlet bakanlığı yapmayı, bir karıncanın bile sorumluluğunu taşıyamayacak hanım. ayrıca rte'nin emir erlerinden biridir.
tbmm'nin en hoş kadın milletvekillerinden biri.
cumhurbaşkanlığı için adı geçen isimlerden birisiymiş...*
http://www.haberturk.com/...cat=110&dt=2007/04/19
türkiye büyük millet meclisi'nde topu topu sadece 7 kanun teklifinde bulunmuştur ki kendisi bunların 6 sı anayasa'nın bazı maddelerinin değiştirilmesi teklifi, 1'i de sayıştay kanunu teklifidir.
mecazi anlamda değerlendirildiğinde sürüdeki koyundur efendim, sürüyü takip eden koyun. el kaldır dendi mi kaldıracak, oy ver dendi mi verecek, imza at dendi mi atacak şahsiyet.
müstakbel cumhurbaşkanımızdır efendim; afiyetle yiyiniz:

http://www.8sutun.com/node/31718
eşinin baş örtülü olmaması hasebiyle, yapılan mitingin faydasının görüldüğünün resmi olan cumhurbaşkanı adayı namzetidir. ama araştırılması gereken mevzu bu defa da çankaya'da takkeli first gentleman imajının olası rejim tehdidi oluşturup oluşturmayacağıdır.

sadet; adaylar resmen belli olsa da, biraz eleştirsek...
(bkz: ege çubukçu)
çok seksi buluyorum bu kadını.bilmiyorum sapıttım mı ?
25 temmuz tarihli posta gazetesinde "manken gibi devlet bakanı" başlıklı habere konu olan hoş kadın.
guzel ve dahi yarismasinin yayindan kaldirilmasi icin rtuk baskani zahit akman a mektup yazan eski kadin ve aileden sorumlu devlet bakani kisisi. yarisma kaldirildi yayindan sagolsun , genclerin gelisiminde ciddi etkisi olmustur mutlaka ama ;

keske ayni hassasiyeti henuz 17 aylikken tecavuze ugramis nisa bebege ve o bebege tecavuz edenlere gosterseydi. takdirimizi o zaman kazansaydi.

yarisma filan.. bos isler bir devlet bakani icin.

--spoiler--
Bir evde yaşayan gruptan, genç kızların erkekleri sosyal hayata ilişkin yönlendirmesini, erkeklerin de genç kızları genel kültür açısından geliştirmesini amaçlayan ''Güzel ve Dahi'' adlı program, yarın gerçekleştirilecek ''erken finalle'' ekranlara veda edecek.
Genç kızların, aralarında Türkiye Cumhuriyeti'nin cumhurbaşkanları, başbakanları ve dünyadan devlet adamları ile ünlü sanatçıların da aralarında bulunduğu kişileri tanımadıklarını gözler önüne seren yanıtları nedeniyle tepki toplayan programın yayınlandığı Show TV'nin yöneticileri, yarışmanın yarın yayından kaldırılacağını RTÜK Başkanı Zahid Akman'a bildirdi.

''MEMNUNiYETLE KARŞILIYORUM''
RTÜK Başkanı Zahid Akman, ''programın yayından kaldırılmasında RTÜK'ün herhangi bir müdahalesi olmadığını'' kuruluşun kendi inisiyatifiyle karar aldığını belirtti.
RTÜK'ün yetkilerinin kanunla belirlendiğini hatırlatan Akman, ''RTÜK, programları yayından kaldırmaz. Show TV'ye söz konusu program nedeniyle Üst Kurulca uyarı cezası verilmiştir. Uyarı cezası programın yayınlanmasına engel değildir'' dedi.
Akman, bununla beraber, kanal yöneticilerinin kamuoyunda artan tepkileri görmezden gelmeyerek programı yayından kaldırma kararı aldıklarını kaydederek, ''Bu da kanal yönetiminin, kamuoyunun tepkilerine önem verdiğini göstermektedir. Bu nedenle Show TV'nin kararını memnuniyetle karşılıyorum'' diye konuştu.
''Güzel ve Dahi'' adlı yarışma programını yayından kaldıran Show TV'nin bu kararıyla 3 Temmuz 2007 tarihinde istanbul'da imzalanan yayıncılık etik ilkelerine de uygun hareket ettiğini ifade eden Akman, yayıncılık etik ilkeleri arasında, yayınlarda cinsiyet ayrımcılığı yapılmaması ve kadınların sorunlarına duyarlı olunması, kadınları nesneleştirmekten kaçınılması ilkelerinin de yer aldığına dikkati çekti.

BAKAN ÇUBUKÇU MEKTUP YAZMIŞTI
Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan ''Güzel ve Dahi'' isimli yarışma programı, ilk olarak 7 Temmuz 2007'de tarihinde yayınlanmıştı.
ilk programında tepki alan yarışmayla ilgili, RTÜK'e izleyiciden çok sayıda şikayet telefonu da gelmişti. Bu telefonları ve tepkileri göz önüne alan RTÜK, ilgili programın 3984 sayılı Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayınları Hakkında Kanun'un 4. maddesinin (u) ve (z) bentlerine aykırı olduğu görüşüne vardı. Buna göre, ilgili yayın kuruluşunun uyarılması kararlaştırıldı.
3984 sayılı kanunun (u) bendi, ''Kadınlara, güçsüzlere, özürlülere ve çocuklara karşı şiddet ve ayrımcılığın teşvik edilmemesini'', (z) bendi ise ''Gençlerin ve çocukların fiziksel, zihinsel ve ahlaki gelişimini zedeleyecek türden programların, bunların seyredebileceği zaman ve saatlerde yayınlanmamasını'' içeriyor.
Söz konusu programla ilgili Devlet Bakanı Nimet Çubukçu da RTÜK'e bir yazı göndermişti. Çubukçu, ilgili yazısında söz konusu programın ''isminden, duyurularına ve formatının detaylarına kadar cinsiyet ayrımcılığının en kaba halinin tezahürü olarak ekranlarda yer aldığını'' bildirmişti.

--spoiler--

http://www.netgazete.com
23.dönem istanbul milletvekili.

(bkz: adalet ve kalkınma partisi)
onu bunu bilmem. başbakanlığın merdivenlerinden, beyaz döpiyes, dışa doğru fönlü saçlar, kalın kahverengi kemer ve sıcacık gülüşlü pozu çok seksi olan bir kadın.
verilen bir soru önergesine cevaben; son 5 yıldır shçek yurt ve yuvalarında taciz ve tecavüz olayı olmadığını, olayların tamamının çocukların yurtları izinsiz terk ettikleri sırada ya da ailelerinin yanındayken olduğunu söyleyen, ayrıca daha önce çocuklara ve yaşlılara şiddet uygulayan tüm personele ceza verildiğini yani her şeyin yolunda olduğunu belirten devlet bakanı. (kaynak: http://www.sabah.com.tr)

(bkz: kendini kandıran bakan) (bkz: akp ye oy vermeme nedenleri)
güldal mumcu'nun olduğu bir mecliste güzellik ve şıklığı ile gündeme gelemeyecek, yorumu yapılamayacak bakan.
kadından sorumlu akp yüzlü 'erk'ek kadın.
kadınların esnek çalışma koşulları altında çalışmasını istiyor.
kadınlar hem iyi bir anne, hem iyi bir eş, hem de ev ekonomisine katkısı olsun, en çok da bir avuç zenginin servetine servet katsın istiyor.
erkek egemenliği diyor ve ardından erkek egemenliğini yaratan sistemin yardakçılığını yapıyor.
ve maalesef göz boyamayı başarıyor.
ama balonlar bir gün patlayacaktır, şimdilik bunu bilmiyor.
Hüseyin Üzmez'in çocuğun cinsel istismarı suçundan yargılandığı davada hüseyin üzmez lehine şimşek hızında rapor düzenleyen Adli Tıp Kurumu raporuna itiraz edeceğini bildiren devlet bakanı. kendisi -gerçekten- meclisteki en güzel bayandır. severiz ailecek.
bir ara cumhurbaşkanlığı için adı geçmişti. aslında yakışırdı ve tam ortak noktada buluşulacak kişiydi kendileri.