bugün

yapmış olduğu reklam müzikleriyle de tanınan yazar ve Türk pop müzik sanatçısı.
amcasiyla benim amcam ayni ceza evinde kalmis .boyle de guzel bir baglantim var kendisiyle.
38 yaşında olduğuna inanmanın çok güç olduğu kadın.
eskiden yiğit özşener le oynadığı türkcell hazır kart reklamlarında özgür kız olarak sevimli görünen fakat sanata dair en ufak bir ilerleyişi olmayan, vasat reklam şarkıcısıdır. bu ne böyle ya çok zorlama bir tanım yaptım, kendimden sıkıldım yeminle.
ruhum var kanatlarımda isimli şarkıya çekilen klipteki masumane ve doğal güzelliğiyle herkesi büyülemiştir.
Xl şarkısı hala en kaliteli pop şarkılarından biridir. Sonundaki keman bölümü mükemmeldir.
Sempatik ce yanakları sıkılası hanım .
çok çok çok güzel insandır. kendi de yüreği de..
Arog filminin de güzel oyuncusudur. Eski sevgilimle gitmiştik filme, ne zaman görülse sıkılmadan "Nil Kararibrahimgil çok güzel ya" diyordu. Beni kendinden mi soğutuyordu yoksa beni mi deniyordu bilemiyorum. O günden sonra ne zaman görsem Nil karaibrahimgil'i o gün gelir aklıma.
okulda oynanan çarkıfelek oyununda mutlaka ismi yazılır ve adı üç harfli soy adının zilyon harfli olmasından direk bulabilsiniz.
Selami karaibrahimgil in yeğenidir. ( modern folk üçlüsü)
Aynı zamanda neşet ertaş ı bir programda tanıyamamıs ve bu konu sorulduğunda onun içinde reklam olmuştur diyecek kadar yüzsüzleşmiş. Bunu öğrendikten sonra tarafımca kendisinden iğrenilmiştir. Ayıp ya reklammış.
geriden gelen adam yazsa tamam da, nil evleneli kaç yıl oluyor yeni mi duydunuz diye düşündürür. Garantinin reklamlarını da yapan kel biri vardı adı gelmiyor aklıma şimdi, onunla yurtdışında evlendi. Hatta nikah şahidi Ergun Özen'di.

he boşanıp ikinci kere evlendiyse o ayrı...
müzik yapmayı, şarkı sözü yazmayı, söylemeyi biliyor. severim, takdir ederim özgür kızı.
ÖZel bir insandır daima sevilecektir.
genelde sertabla birlikte görünce daha da sinirimi ayağa kaldıran kadın, genç kız, ergen her neyse. lümpen tayfasından, bir kere yaşadığı memlekete dair ağzını açmış mıdır. lay lay loy loy cihangir akşamları. müzisyen olarak da yok sayıyorum. stüdyo imkanlarıyla jingle söylesin yeter.
Ülkedeki kezban kızlarımızın şarkılarıyla kendinden geçtiği kişidir bizzat nefret ederim kendilerinde yok tek taşını alacakmış yok kanatları varmış ruhunda pehh.
kafiyeli isim ve soy isme sahip güzellik. sesi güzel en azından.
içi boş müzik yapanların kraliçesi... şarkılarını resmen kıçından atıyor.. tamam herkes atıyor ama bu resmen sallıyor amk... beyin yaşı küçük olmasına rağmen evlenip doğurabilmiş olması ayrı mevzu.
"seenbenibuırahıçkalbınınırılarakoymaaaağğğkıllarınıbanasarmaaağğğkalamamıralardağğğğğğğ"

ama mesela bi şarkısı var güzel:
http://www.youtube.com/watch?v=3mUhwu6WpGM

bence ısmarlama şarkıları güzel yapamıyor. reklam için olsun. sinema filmi için olsun... ilham gelmeyince sıradanlaşıyor. ısmarlamamak lazım.

samimiyette sıla yı sollar gerçi. o ayrı bir parametre. alakasız şimdi.
neşer ertaş için kurduğu cümleden sonra beş para etmez bir insan olmuştur. ha bir de şu var.

http://24.media.tumblr.co...30qxKjZp1qaz0qto1_500.jpg

acayip bir insan. evet komik.
Sevimsizlik abidesidir. Hamileydi belki doğumla birlikte ergenlik tripleri de biter âmin!
Rahatlığın ve ozgurluğun doruğundaki jon insandır.
farklı bir tarzı olan sanatçıdır. filmlere müzikler yapıyor.
Hosgelmis yeni yazar. Kostursun efenim...
Ciddi ciddi böyle bir yazar varmış. Çok saçma ki, neden yani?