bugün

cinsiyet değiştirmesi ile gündeme oturan oyuncudur.
tabi türkiye'nin daha ciddi meseleleri olmadığı için nil erkoçlar, pardon rüzgar erkoçlar daha mühim.
kadinken 'butun kizlar beni kiskaniyor' tarzi bir aciklama yaptigini hatirliyorum. kimse bana bu aciklamayi yapan kisinin senelerce erkek kafasinda yasadigini soylemesin. bildigin kari lan bu. ha o aciklama 'sakaciktan' ise de kendisi tam bir yalanci. gerisi beni ilgilendirmez. ayrica yakisikli olmua diyenlere de kafam girsin. kim bilir ne kadar cirkinsiniz ki hos gelmis size. olum adam olmamis lan. cidden yanlis yapmislar. cirkin yani.
erkek olduğu için kimilerinin tepkisini kimilerinin desteğini almış kişidir. yalnız düşünceler de karmaşıklaşmıştır kötü örnek olacak kişidir, bir çok kendini erkek gibi hisseden kızlarımıza tekrar kendini sorgulama fırsatı vermiştir. şimdilerde sevgilisiyle yurtdışına taşınmayı planlıyormuş iyi de yapar gitsin hür ve rahat yaşasın hayatını...
artık bülent ersoy'lar gibidir.
yeni halinin eskisinden daha iyi oldugu kesindir. çok da yakışıklı olmuş. artık kuş ötecek mi bilinmez ama yeni hazlara yelken açmıştır. umarım abazan olmaz .
her şey kız arkadaşlarının "erkek olsaydın sana verirdim" lafından sonra başlamış.
kızken hakkında 9 entry girilmiş , 10. entry gay olabileceği yönünde şüpheli olmakla birlikte, 350. entry e kadar erkek oluşuyla ilgili entry girilmiş kişidir.

340 entry ! ilginç ama !
Kimseyi ilgilendiren bir durum değil ama Türkiye de nasıl bu kadar destek verdiler hala şaşıyorum. Erkek oldu diye mi? Kadın olsaydı yerden yere vurulurdu.
Birçok kızın imrenerek baktığı o güzellik şimdi Rüzgar Erkoçlar adıyla bir erkektir. Yaşadığı zorlukları anlatmış ve ne kadar doğru bir karar verdiğini herkese göstermiştir . Kimseye ilgilendirmeyen hayatı kaldığı yerden devam etmekte .
(bkz: ) http://www.gazetea24.com/...to-galerisi_21439138.html#
(bkz: göründüğün gibi olma olduğun gibi görün)

yaşamadığımız şeyleri hiçbir zaman bilemeyiz. bu konuda yapabileceğim tek yorum, umarım hayatından memnundur, demek. kimse böyle bir şeyi zevk için yapmaz. demek ki ne kadar sıkıntı çekmiş ki böyle bir karar vermiş. kız hali güzeldi evet ama erkek hali de gayet yakışıklı. etraftaki yorumları, kimin ne söylediğini takmadan olduğu gibi devam etsin hayatına. tüm türkiye'ye bu durumu duyurma cesaretine de hayran kaldım ayrıca.
onun yaşadığı şeyin kendisini yeterince güzel bulmamasıyla alakalı olduğunu düşünmek ne kadar mantıklı? hiç kimsenin yakışıklı ya da güzel değilim diye gidip trans erkek veya gay olacağını sanmıyorum. ricky martin aynalara bakamayacak derecede çirkindi de, yüzüne bakacak kız bulamadı da ondan mı eşcinselliğini tüm dünyaya ilan etti yani?

velhasıl kelam cinsel kimliği tercih meselesidir.
artık rüzgar erkoçlar olan sanatçı kişi.

insanlar sığ sğ konuşuyor, kafasına esen ateş püskürüyor, ölüm tehdidi bile almış. bu insanlar bu kadar mı insafsız, düşüncesiz hatta adi yahu? o insan için bu kararı vermek çok mu kolaydır zannediyorsunuz? o kadar acı, o kadar emek? o bu kadar sıkıntıyı yaşadığına çok memnun değil mi sayın herşeyi bilenler.

biraz empati yapın ulan, gayette iyi yapmış, çokda harika yapmış. cesur bir adım. bir başkasına zarar vermediği sürece hayatını istediği gibi yaşamadk herkesin hakkı.

hayır bi de ilginç olan cinsiyet değiştiren kişilere kötü sözler sarf eden kişiler çok temiz insanlar , namuslu, cennetlik sanırsın. ulan sen bi dön kendine bak.
http://fotograf.gazetea24...lar-kimdir_1361489772.jpg
geri kafalı cahillerin konuşa konuşa bitiremediği rüzgar erkoçlar'ın eski adı.
üretim hatası nedir ? allah onu kadın yaratmış. ama çocukken bilinçaltındaki bişey yüzünden erkekliğe özenmiş ve gittikçe erkeksi karakteristik özellikler kazanmış. kesinlikle üretim hatası demeyin. allah koskoca evreni ksursuz yaratıyor da bir insanı mı hatalı yaratacak ?
Tek tavsiyem var ;

ayakda işemenin tadını çıkarmasıdır..
ona verilecek tek tavsiyem;

ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla.
onun tavsiyeye ihtiyacı olmamasına rağmen bunca tavsiye arasında, tek yapması gereken bütün bu andavalları siklememesi gerektiğidir.
artik olmayan bir kisidir.
error
404 not found.
yok artik oyle biri.
ex oldu.
bunu mu demek istediniz ?

rüzgar erkoçlar.
önyargı yapmadan önce kendisiyle ilgili görüşlerimi hatırlatmak isterim.(#18813362)

entrye gelecek olursak
http://www.medyafaresi.com/g1/91b_b60bd.jpg
abi bu kadar güzel bir kız erkek oldu ya, nasıl olur lan? bildğin melek yüzlü, bebek gibi birşey. ama bana asıl koyan bu güzel kızın erkek hali de benden yakışıklı oldu. vay arkadaş ya.

buda "annesine benzeyen çocuklar yakışıklı olur" tezimi kanıtlıyor, kadınsı hatlar, özellikle günümüz baby face modasında çok giderli birşey, ne diyelim. Bizden geçti kız arkadaşlara hayırlı olsun.
ona tavsiyem mahallede sidik yarışı yapmamasıdır. çünkü rakipleri o aleti yıllardır kullanıyor.
Halı saha maçlarına çağrılmak için henüz erkendir. Artık (bkz: Hayata dair çük burkan detaylar) yaşayabilmek için önünde engel kalmamıştır.
haddi olmayan insanların hakkında atıp tuttuğu, kendi bedeni üzerinde sadece kendisinin söz sahibi olduğu, cesareti için kutladığım kişidir.
Nil gibi akamadı ama umarım Rüzgâr gibi eser, yeni hayatında Rüzgâr Erkoçlar'a mutluluklar.