bugün

Bu kedili ev pis kokar saçmalığı nerden çıktı. Kedisinin Kumunu değiştirmeyen ya da uyduruk kum kullanan kişilerin evine gittiniz muhtemelen.
Sinirlendim şuan. Evimiz gayet de güzel kokuyor.
Kedilerin ırzına mı geçti agdjdj ay rezalet.
burnum iyi koku alır. bir eve değil onlarca kedili eve girip çıktım. işim gereği evlere girip çıkan biriyim.
günde 4-5 farklı eve girer çıkarım. kedili evler çok kötü kokuyordu. ev sahibinin burnu alıştığı için koku falan yok demesi normaldir.
Kedi kendini temizleyebilen bir hayvan. Köpek gibi değil. Evde koku oluyorsa ya kedi kumunu evin içinde tutuyorlardır ya da evi düzgün temizlemiyorlardır. Başka açıklaması olamaz bir sürü kedi sahibi var çevremde hepsinin evi pırıl pırıl. Gerçi biri öyle değil ama o da dediğim gibi, kendi pasaklı oluşundan.
Ben diyelim ki koku almıyorum çevremde mi almıyor.. Kedi kumu iyyise ve düzenli temizlersen kokmaz.
şuna emin olun ki çevrenizdeki insanlar siz üzülmeyin, kırılmayın, ayıp olmasın diye evinizdeki iğrenç kokuyu söylemez, söyleyemez ama maalesef bu o evin koktuğu gerçeğini değiştirmez.
kedi giren eve melekler girmezmiş derler nevio.
Tövbe tövbe bu kadar entry görünce öldü sandım.
Olm sizin kokuyor dediğiniz evler kedi olmasa da afedersiniz zaten bok gibi kokan evlerdir. Ahah. Kokmayan kokmuyor yani.
3 tane melek var ondan girmezse girmez bizim eve melek. Melek kotamız doldu.. *
yulaf yiyor, simdi de kahve icmeye de baslamis.
maymunlar cehennemi filminin kedi versiyonu hayata gececek yakinda.
Bana bulaşmasın kimse..
kedilerimi salmayayım üstünüze. *
görsel
Sevgi ve şiddet aynı karede.. özlemiş beni canım oğlum..