bugün

Antalyalı değilim ama doğduğum gün Antalya’ya gitmiş biriyimsjdjd. Sayılır mı. *
Sen bir aysın, ben kara gece.
Gel derim, gel derim.....
aşk bir sudur, iç iç kudur...
ip bilekliğinin bulgar kızlarının taktığının aynısından olup olmadığı merak edilen feci asil yazar.

edit: marteniçka idi doğru, aklıma gelmemişti. ama değilmiş. *
Marteniçka değil. Şans bileklikleri ve genelde nazar boncuklu bileklikler takıyorum. *
kıza yürümesene abır...
gene hortlamış başlığı.
--spoiler--
bugüne kadar hiç yemediğim pide çeşidi. az önce kuzenime simit al demiştim yolda börekçi görünce bunu almış seviyormuş. ay baya sevdim ama sıcak da olunca bir taneyi yedim. ki benim için bu çok zordur normalde. midem sinyallerde şuan. neyse onu geçelim ay güzeldi sevdim. uygunmuş da fiyatı. *
--spoiler--

kir pidesi başlığında yukarıdaki satırları yazmış yazar.
Bismillahirrahmanirrahim, Allah Allah?

görsel
Sapık sünepenin günaşırı yavşadığı yazar.
mesela ben kendisi hakkında övgüde bulunuyorum. birkaç kendini bilmez bu iyi niyeti ve diyalog tutumunu ' yürümek ' diye bir şey icat edip yorumluyor olabilir.
haksızsın arkadaşım. ben sevdiğim her yazara kibar davranır, diyalog kurarım. bez bebek nana ile nasıl güzel bir iletişimim varsa nervio ile de vardır çünkü ikisi de kibar ve iyi insanlardır. insanlarda cinsiyete değil insanlığa önem veririm ben de.
lütfen insanların sinirlerini gerecek gereksiz yorumlarda bulunup onları üzmeyin.
nervio' ya da rahatsızlık verdiysem şayet özür diler, anlayışla karşılayacağını umarım.
kaliteli ve iyi kalpli bir yazardır. önemli olan da iyi bir insan olmasıdır.
https://m.uludagsozluk.com/e/46987200/

Sabah sabah tanımadığım bir numara aradı.
Kim bu acaba dedim bir baktım Allah bir ulak aracılığıyla benimle iletişime geçmiş.

Nervio kulu aşk istiyormuş ve bu işi halletmesi için beni görevlendirmiş.
Eee Allah’ın emri buysa yapacak bir şeyim yok kabul ettim ben de.
Sana kalsa Sözlükteki tüm kızlar seninle flört etmek istiyor mk. Nedir bu ego kardeşim? Ayrıca teker teker sözlükteki kızların adını lekeliyorsun, ayıptır..

Eğer gerçekten böyle bir mevzu yoksa, bundan sonra sana söveceğim. Saygılar..
Allah bir ulak aracılığı ile seninle iletişime geçmiş demeksjdjdfjfj.
Eveeeet Allah’ la birbirimizi çok severiz.
Genelde ben konuşurum o dinler, yazarım görüldü atar ama olsun anlaşıyoruz yine de abdbdb.

Canoo kardeşim söylediklerini cevap vermeye değer bir kıymette bulmadım açıkçası.
Daha gerçekçi tezlerle gelirsen belki cevap veririm.
Dikkat et.
Dün eksi rüyalar hakkında ahkam kesiyordun. Gerçi o gereken cevabı saplamıştı ama yine de sen gerçekçi tez aramaya devam et..
Çok uzatmak istemiyorum.
Söz konusu Nervio ise geri kalan her şey teferruat benim için.

işimize bakalım.
(bkz: nina cassady).
Sanırım eşarplı.
Nina kim arkadaşlar, nasıl biri? Ben tanımıyorum. *
görsel
https://m.uludagsozluk.com/e/46999350/

Beni savunduğu için birazdan kınama cezası alacak yeşil kurbağam..
O zaman evlenin bence

O kurbağa sen tospağa.
Arkadaşlar abartmayın ve korkutmayın lütfen ve aramızı bozmaya çalışmayın.. *
Bahar geldi ya ondan böyle oldu. Hemen evlenmeyin biraz gezin bence .
çok sevdiğim ve sevmeye devam edeceğim yazar. ancak rahatsız edici ve yorucu bir fırlamayı övdüğünü ve desteklediğini görerek ciddi anlamda üzüldüm. sanırım kendimi buharlaşırcasına insanlardan uzak tutma alışkanlığına devam etmeliyim. yine de severim ve saygılarımı sunarım. ama yalan değil, kötü niyetli birini yanlış tanıyıp desteklediği için çok üzüldüm.