bugün

eli penisinde dolaşan erkek modelidir, brad pitt te bile olmayan özgüvene sahip erkek modelidir, kızlar kendini güldüren erkeklerden hoşlanır olayını abartan erken modelidir, ve bir de çok konuşur boş konuşur.
yavşak, abazan, kadın açı, tipsiz, kassız, fakir, pis dişli, sigara içen, dar giyinen.
nefes alması yeterli.
eternal sunshine of the spotless mind tadında depresif romantizm erkeğinden nefret eden erkekler.
aşırı derecede kaba olmaları.
(bkz: debelendimde duruldum)
Durumumu begenir misin * diyen.Kız erkek farketmez.Ortadan kaldırılmalı bunlar.
kenidini bir halt zanneden, baba parasıyla caka satan erkek modelidir.
tek işi gücü kari kız olan bunu da marifet sanan amaçsız pislikler.
kız peşinde koşanlar
en ufak bir tehlikede kaçan amcıklar
yalaka pezevenkler
kavgada bağırmaktan başka bir bok yiyemeyen sik kafalar.
tayyip.
Ayakkabı kutusunda teki kaybolmuş, yırtık çorap olan erkek.
Parasız erkek, birde paralı olduğu halde parasızmış gibi yapan erkek modeli.
yalan söyleyenlerdir.
sofranın toplanmasına ve kurulmasına yardım etmeyen, evde sigara içen,temiz olmayan.korkak,cesaretsiz ha bi de sözünde durmayan.
egoist olan erkektir kesinlikle.
-Ciddi olacağım derken abartıya kaçanlar hepinizin beynini sikeyim. erkek adam ciddi olur. ama doğal isen ciddisindir.
-makara yapacağım derken cıvıtanlar.
-işim var, olmaz, gelemem, sonra konuşalım gibi laflardan anlamayıp hala ısrara devam edenler.
-karı, kız yalakası olanlar.
-yolda yürürken karşıda ki diğer erkeğin gözüne sikecek bir şekilde bakmalar.
son olarak bisiklette veya motorda giderken ne var ulan diyenler. orospu çocuğunun geçen kafasına aldığım sütü attım. düştü bisikletten yoluma devam ettim. sikeyim kendini bir şey sanan insanları, sikeyim ciddi olacağım derken abartanları, sikeyim daha yeni tanıdığın kişilere kendini öven insanları topunuzun var oluş sebebini sikeyim. az akıllı olun kendinize yaşayın. kimseye bulaşmayın.
kimse umrunuzda olmasın, kimsenin umurunda olmayın bu kadar basit. adam olun.
sanki bütün kızlar onun peşinden koşuyormuş gibi davranan erkektir.
samimi olduğu kız arkadaşlarıyla fotoğraf çektirip hava atmaya çalışanlardır. bunlardan sadece kızlar nefret etmiyor.
yaklaşık 10 tane düğmesi olan gömleğin sadece 2 yada 3 düğmesini ilikleyen erkek modeli. senin akciğer filmini çekmeye niyetli değiliz.
faşistlerdir. gerçi kadının faşistinden de nefret edilir.
Ne istediğini bilmeyen dengesiz erkek modeli.
erken boşalan erkeklerdir.
gülmeyen erkeklerdir.sonra *
heyecanlanmadan, birdenbire, aniden, böyle hiç sıkıntı yapmadan kadınlarla muhabbet edebilen hemen ayaküstü tanışabilen modelden haz etmem.
Kaypak ,yavsak ,sozunde durmayan ,soyledikleri ile davranislari birbirini tutmayan,Sevdigini sahiplenmeyen (genis mezhepli),duygusal olmayan,kibar olmayan ,kazmalikta basi ceken her erkekten nefret edilir."Ya siyah ol ;ya beyaz''Griyi sevmem "diye ikaz edilmelidir.Yok illa gri olacaksa sepetlenmelidir.