bugün

Hayatı paylaşmayı bilen biriyle henüz karşılaşmamış olmak.
Hayatı paylaşmayı bilecek birinin olmaması. Birlik olmayı beceremeyişimiz ve tecrübeler.
saat gece 1 gibi evdekiler uyuyunca eve sessizce girip arabanın anahtarını çaldım ve arkadaşlarla son ses müzik açıp gezdik. bence yeterli bir sebep.
param olmadığından sevgilim de yok. kimse kendini kandırmasın aşk gemisi parasız yürümüyor.
Gayet var. Mis gibi.

Arada fare zehiriyle öldürmek istesem de çok seviyorum.
anlaşabildiğim insan yok.
öyle bir insan yok.
Bir kızı böyle kaotik bir hayata ortak edemem, vicdanima sığmaz.
Kız olan olmadığı için.
sevgilim olması için hiçbir çabaya girmiyorum. gösterilecek çabanın da boş olduğuna inanıyorum.
Öyle kolay değil bu işler. En azından benim için kolay değil.
kızlar kaşar olduğu için. nokta.
benim var. gıcıklık olsun diye yine de yorum yapıyorum. elimi sallasam ellisi. demeyi ne çok isterdim amk.
sahte olamıyorum çünkü.
Bazen kendime sorduğum sorudur.
acaba neden sevgilim yok?

belki reddedilme korkusu ile hiç bir bayana açılmadığımdan dolayıdır.

belki de kendimi sevgili yapacak kadar yakışıklı hissetmiyorumdur. ama dışarda onlarca benden çirkin olduğunu düşündüğüm erkeklerin yanında sevgililerini görünce bu tezimi yok sayıyorum ama sonuçta böyle bir düşünceye sahibim. nitekim belki de ben bir odunumdur. sevgili yapamayacak kadar aciz biriyimdir.
Cevabı, aramıyorum ki olan sorudur.
napsınlar beni manyak mı bu kızlar?
Çok darlıyorum ve sorunları olan birisiyim ben. Zor işler benim için sevgililik falan.
sanırım lanetlendim. zira bu kadar süre yalnızlığın başka bir açıklaması olamaz.
Yüce tanrım henüz istemediği için.
Bilgelik yolunu seçtim.

Çok kültürlüyüm, ama sevgilim yok.
Elektrik alamiyorlarmis. Soyledikleri bu. Gerçi Elektrik alamadim demek tipini begenmedim lafının karșıdaki kişiyi kırmadan soylemektir. Bunuda Biliyorum.
Çünkü biz orrospu cocuguyuz.
Çünkü uğraşmıyorum. Amaaaan napacam sevgiliyi. Kendi kendime yeterim. Swh.
vaktiyle oldu ve yarar sağlamadığını gördüm. bıraktım bu alışkanlığı.