bugün

Sevene değil sikene gittiğiniz sürece müstehak amına koyayım. 4 s kuralı.
Galiba olmadıklarından.
Belkide siz yanlişsinizdir.
kimse kimseyi kandırmasın,herkes kendine iyiyim der. çünkü yoklar. etraf orospu çocugu dolu.
iyi erkeklerin olduğu yerde bulunmuyosunuz, misal sözlük.
18-21 yasindaki erkeklerle tanistiginizda " sevgili yaptim hiaminaaaa" diye gotleri kalkiyor,

21-25 yaslarindaki erkeklerle tanistiginizda su sinema salonlarindan kurtulup bos bir ev bulsam diye dusunmekten size yogunlasamiyor

25-35 yaslarindaki erkeklerle tanistiginizda hayati sikilmis olanlara denk geliyorsunuz.

35- 99 arasi erkeklerle tanistiginizda yari zombi oluyorlar amk. Ne desen timim hiyitim modundalar.

Aslinda erkekler iyi ama cevreleri kotu.
Ömer koç ile niye tanışamıyoruz? .
iyi erkeklerle tanışamıyoruz diye bir şey yok. Hadi amme hizmeti yapıyım, bugün benle tanışın. Yarın da başka yardımseverler gelir sırayla tanışırsınız zorluk çekiyorsanız da.

Bir diğer tavsiyem hayata dönüp saçmalaamyı bırakmanız. Bunu bu başlığa yazıp siz şöylesiniz böylesiniz diye kızlara bok atanlara da söylüyorum.
iyi erkekten kastınız yakışıklı erkek olduğu için olabilir.
tanışmayı bilmediğimiz içindir. o kadar da sahteyiz işte.
Gozunuzun onundekileri gormeyi hep sizi uzen tiplere merakli oldugunuz icin tabiki.
mevcut mu sanmıyorum ama hepsinde farklı mallıklar düzgünü yok ki.
sizin derdiniz nedir ya

https://galeri.uludagsozluk.com/r/969873/+
çünkü atla eşeği ayırabiliyorlar..
iyi erkek sayısı yüzde bire tekabül eder. Kalanı kro zaten. Evet.
Hak etmiyorsunuz. Allah herkesin gönlüne göre veriyor.
Çünkü iyi erkekleri göremiyorsunuz denilesi başlık. Boktan erkeklerle çevrili etrafınız. Onlardan iyileri göremiyorsunuz. Onlar da göresiniz diye uğraşmıyor zaten pek.
iyi erkekler park yeri gibidir, zaten kapılmışlardır.
horospusunuz çünkü.
tanışmaq isteyen özelden eqlesin.
sen de bir sıkıntı olabilir mi acaba.
çünkü penisi seks objesi olarak görüyorsunuz. kadın değil misiniz, hepiniz aynı.
Tipine bakıp kafa çevirdiğiniz için olabilir.
iyi erkek olduklarında sevilmeyeceklerine inandıklarından hepsi piç takılmaya çalışıyor çunku.
iyi erkekleri hep kaçırıyorlar. Sonra da yakınıyorlar. Önyargılı olmaktan kurtulduklarında belki kaçırmazlar.