bugün

neden neden. isyanım var. bende istiyorum güzel, seksi bir kadınla sevişmek. isyan ediyorum masumiyet filminde ki haluk abi gibi güzel kadınlara banada vereceksin banada banada diyerek isyan ediyorum.
Çünkü çirkin şansı.
(bkz: denge)
sen güzel kız görünce eve gidip asılmanın hayalini kurarken o kıza gidip konuştuğundan dolayı olabilir.
(bkz: off sana ne slk sy)

Bir götürmedir. Dağa bayıra nereye olursa artık.p
Ben cirkinim ama goturebildigim tek sey eve eppektir.
Edit: cokta cirkin degilim olm giderim var. Birinin onunden hizlica gecersem kenan imirzaliogluna benzetiyor. Ama hizlica gecmem lazim yoksa olmuyo.
çünkü para onlarda.
cunku yakisikli erkekler derler ki bunlarin sevgilisi var yaklasmayalim.
Eğer bir balık burcu kadınıysa dünyanın en çirkin adamı da götürebilir.
Saçma bir düşünce. Bunu dediğine göre sen de yakışıklısın.
Ama sana güzel kızlar bakmıyor.
Aslın da durumun ters olması gerekir yani senin kızlara bakmaman. Çünkü yakışıklısın.

O güzel ama sen de yakışıklısın. Aynı seviyedesiniz yani.
Kendimden örnek verirsem eksileyeceğiniz için arkadaşımdan vereyim.
Benden yakışıklı olmasın çocuğu ortaya koyunca baya bir bakanı oluyor. Şimdi bu sıradan herkes gibi birisi olsa kim bakar ki?
Ağzın laf yapıyorsa tamam işte. Ticaretimsi oldu bu.
(bkz: armudun iyisini ayılar yer)
(bkz: armudun iyisini ayilar yer)

(bkz: kroyum ama para bende)

durumlarindan dolayidir. adaletini seveyim dunya, kizlarin da bu durumdan hosnut oldugunu sanmiyorum.
O güzel hatunlar güzelliğin geçici olduğunu bildiği için anlaşabildikleri , onlara çekici gelen erkekleri seçerler de ondan.
bir iddia. metroya kadar götürmek sayılıyor mu arkadaşlar? sayılmıyorsa yakışıklıyım demektir. sayılıyorsa götürüyorum demektir. her halükarda götürüyorum yani.
Taparlar çünkü o maymun tipli arkadaşlar onlara. Bizse takmayız *