bugün

Evlenilecek erkek olmamasından dolayı zor.
Edit: bazılarına fena batmistir yazdığım. . Ne oldu evlenecek kiz yok derken iyiydi demi lan sazanlar puaha.
evlenipde ne yapacan ? takıl kafana göre.
Evlenilecek erkek yok deyip nerede piç var onun peşinden giden kezban kızlar yüzünden zor diye cevaplanacak soru.

ivlinicik irkik yik. Olanı da kırk türlü istek ile beZdirdiniz amk.
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb.
evlenilecek kişiyi iyi seçememekten korkulan durumdur başta. seçtim dersiniz evlenince ilk hafta boşanmaya kalkarsınız. sorumluluk ister her insan sorumluluğu Kaldıramaz. kaldıramayanlar evlilik yaptıklarında da sonuçlarını Görüyoruz. evleniceğiniz kişinin ailesi ike de evşendiğiniz için ailesi ile de iyi anlaşmak gerekir ki sürekli güler yüz maskesi takmak zorundasınızdır. evinize pat diye gelir ve sizden misafir ağırlamanızı bekler. bi haber ver be kadın belki iş üstündeyiz. daha çok yazılır fakat okuyamadık kardeş durumumuz yoktu diyenler (ben dahil) çoğunlukta o yüzden gerek yok.

açıkcası sorumluluk almayı bilmiyorsanız hiç kalkışmayın. ailesi ile de evlendiğinizi unutmayın.
sadece evlilik değil ilişkinin her aşaması çok zor.
ben de bilmiyorum ki kardeş...

bazılarının karşısına hiç çıkmıyor.

bazıları da karşısına çıkanları değerlendiremiyor. olmayacak kişilerin peşinden koşuyor vs. yanı başımızdakini görmek istemiyoruz bazen. sonra da hep keşke'ler pişmanlıklar...
Lan mi.

Canin sagolsun.
Hop deyince ayrılamıyorsunda ondan.
daha evlenemden bu soruyu soruyorsanız evlenirken evlendikten sonrası daha zordur.

üniversiteye kapağı attın mı tamam gibi bu da götünüze gi-re-cek.
evlenilecek kız yoktur. çünkü %90 ı orospu. geri kalanı ise evlenilesi değiller. türkiyede durum bu. birde başka memlekete bakmak lazım.
kadınlar paraya baktıgı icin evelenilecek kadın yoktur o yüzden. evlenmissiniz ayda 2500-3000 lira maaş kadın anında boynuzları verir elinize. al tak die.
"evlenilecek kız yok"
"evlenilecek adam mı kaldı?"

bu iki sözü de anlamakta güçlük çekiyorum...o zaman evlenenler evlenilecek kişileri nereden buluyor?

her şeyin en mükemmelini isteyen -hepimiz öyleyiz ya nasılsa- tahammülsüz insanlar olduk.
çünkü ciiddi bi iş ve sorumluluk ister fedakarlık ister emek ister bide geri dönüşü zordur.