bugün

sözlük abazalarını iştahlandırmış göt. *
yetim öldürür. *
--spoiler--
göt göt değil aşure kazanı.
--spoiler--
nayerin g.tü yerine g.tün nayeri desek daha makbul.
dolguludur.
pis hayvanlar o g.t değildir popodur. bu kadar kaba olduğunuza inanamıyorum.
şaka len bildiğin göttür, buna popo diyenin alnını karışlarım.
fevkalade pazarlanandır. insanların gözüne sokulmuş, başarıyla sergilenmiş, beklenen ilgiyi görmüştür. Bu gece pek çok vatandaşımızın rüyasında yerini alacaktır.
elbette türk kızılarının geniş götüne alışık olan türk erkeği, kalkık sivri güney amerikalı götü görünce ağızlarının suyu akmasına 41 enty girilmesine sebeb olmuştur.
*
atat demirer'in götü ile yarışan göttür.
göt nayer'in değil nayer götün.
an itibariyle nayerin tüm bedeninden daha fazla entrye sahip organdır.
okuyunca çok şaşırdığım gerçek bir anektod arkaşlar. nayer ile ilgili. onu doğurtan doktoru yazmış vaktinde.
--nayerle ilgili gerçek bir anektod--

küçük nayer in durumu çok ilginçti. manhattan hastanesi pediatri bölümünde o gün çok farklı bir şey yaşamaıştık. nbc bbc amc kanalları röportaj ve çekim için kapıya dayanmıştı. peki hepimizi hayretler içinde bırakan wiliam md. ve professor mc donald ı şoke eden o acayip gelişme ne olsa beğenirsiniz ? evett ?! nayer önce sadece göt olarak doğmuştu. evet sadece göt. göt diyorum kusra bakmayın bizde göte göt derler de. ehe.

şok olmuştuk. sonra üst ve alt extremiteler gelişti ve kafası çıktı. saçları tam olarak yoktu. çimlendirdik biz de. şimdi çok ünlü birisi ve bunu bize borçlu. ben medical doctor steve houston . görüşmek üzere.

--nayerle ilgili gerçek bir anektod--
insanlara çocukluğunu hatırlatan göttür.hani yeni yeni tuvalet alışkanlığı kazandıktan biraz sonra donumuzu atletimizi kendimiz toplamak istemişizdir de,aceleyle tuvaletten çıkayım derken içe 2 kat giyilen atlet,kazak vs. tıkış tıkış olup alttaki eşofmanın içine sıkışmıştır,arkada ayrı bir kambur oluşmuştur ya,heh işte o.
Emsali görülmemiş birşeydir. Bu kadınsa bizim memlekettekiler jurrasirc Park dedirten cinstendir. Pitbull' un klibindekilerin zaten hepsi böyle "membağını bi bu adam biliyor" dedirten cinstendir. Ardından bakakaldım demek ile övüneceğim tek hatundur. ismi de muayyerden de geliyor olabilir aslında.
bağımsızlığını ilan etmiş göttür.
nicki minaj ile kapışır.

(bkz: nicki minaj vs kim kardashian)
(bkz: nicki minaj ın götü)
nicki minaj götüyle kapışamaz.
Bu yüzden kendisine hayran olduğum kişidir.
ordu kazanı gibidir.
http://ronetheboxhouston....3-26-am-321x478.png?w=366
24 lük bir penisi ihya edebilecektir.

görsel
(bkz: yine duşa soktun kardeş)