bugün

Harikayım, bu kadar iyi olabilirdim.
görsel

'nass'ılsınız aktroller? faiz, dolar aldı başını gidiyor..
iyiyim, normal, keyfim yerinde.
iyi değilim been
Hiç iyi olmadııığğğmmm.
Bu cinste olmasaydım daha mutlu olurdum belki yürüme engelli olmazdım.

Sıkıntı basıyor bazen ne olursa olsun.

Kafam manrıyor mayalanıyor manyaklaşıyorum.
Ve uyuşuyor.
idare eder gibi..
bok gibi. sinirli ve üzgün.
Kırk derece yüksek ateş ve

kıskançlık bu zayıflık anında, bir aşkın komasında. Kıskançlık aktıgında durmaksızın damarlarımda.
sabah çok yorgun kalktım. yolda zor yürüyordum o derece hani. sonra düzeldi alıştım yürümeye. eve geldim. birkaç telefon görüşmesi ve 5 dakikalık bir meditasyon.
çaylaklığımın bittiğini gördüm. moralim çok yüksek değil ve hava sıcak olduğu için fil gibi su içiyorum öyle bir durum var. birkaç sayfa bhagavad gita okudum. bu kitabı okudukça sevdiklerimi öldürme ihtimalim artıyor diye düşünüyorum. evet hiç acıması olmayan bir intikam meleğine dönüşüyorum.
Yorgun.
Nasıl olduğunu hissedemeyecek bir durumdayım.

iyiyimdir herhalde.
isteksiz bir k*zban gibi afedersin.

Midem bulanıyor bunalmış bir b*k gibi.
Sanane yarram.
kendi başına dolanıp duran uzun süre avlanamamış olan altın kanatlı yırtıcı kartal gibi..
çok azgındım 1-2 saat önce şimdi True gibiyim.

Dünde azgındım teyzeye kayacaktım.

Ciddi söylüyorum bak.
sıkıntıdan patlamak üzereyim gerçekten patlıycam.
iç güğveysiinden hallice.
Ne yazacağımı bilemedim nasılsınız gönül dostu yuzırlar?
görsel

Kadına aç.

Köpeği olurum.
peygamber efendimiz biriyle karşılaştığında ona ilk sual olarak "sağlığın nasıl" diye sorarmış. sağlığında menfi bir araz yoksa geri kalan her şey olur aslında.

ruh halim genetik olarak bozuk, manasız duygusal ve şaşırmışım. ama sağlığım iyi çok şükür.
“ saçma ve anlamsız bir hayatta dünyaya fırlatılmış biri olarak sonu beklerken iyi vakit geçirerek zaman doldurmaya çalışıyorum “ cevabı verilebilecek soru.