bugün

kaygılı.

bu insanı içten içe yiyip bitiren berbat bir his.
Y o r u l d u m.

Edit: cocoon reyiz yazınca artıya boğuyordunuz. Al işte aynısını yazdım, al bak aynı yorgunluk. Hani artılarım?!
görsel

Tarlası yanmış Kürt gibi.
(bkz: kayıp)
iyiyim.
kullanılmış ve aldatılmış gibi hissediyorum.
Güneş batmadan önce gökyüzünde beliren ay gibi. Hani yaydığı ışığın diğerleri için hiçbir anlam ifade etmediği, hatta gökyüzünde bir fazlalıkmış gibi duran Ancak güneş battıktan sonra kıymeti anlaşılan ay gibi.

Güneş öyle ya da böyle batıyor da, ya ay bir gece doğmazsa? Elektriğin olmadığı bir zamanda olsa büyük olay olurdu, insanların hayatları kararırdı ciddi manada. şimdilerde zaten şehir ışıklarının yoğunluğundan dolayı çoğu zaman gece bile görülmeyen ay, olsa da olur olmasa da...
Cik disari bi hava al. *
ÖSYM sitesinde tercihlerimden neresi çıkmış öğreneyim derken dıt dıııt diye mesaj gelip internet hakkınız bitmiştir ibaresi gören mazlum üniversite adayı gibi. Mutsuz ama umutlu.
Reichstag yangınından sonra hitlerin otoritesine sığınan alman halkı gibi.
görsel
görsel

Gercekten.
Kafam acayip rahatladı oh be.
Sokakta görülen bir kavgayı ayırmak isterken kavga edenlerin direk sana yumulup ağız burun girmesiyle şaftınız kayar ya. Sonra karakolda ifade verirken ben kavga etmedim ayırıyordum dersiniz poliste sen onu külahıma anlat atın bu salağı içeri diye tepki verir. işte öyle bir haldeyim.
Uyumsuz.
görsel
Boş oksijen tüpüyle suya dalan bir dalgıç gibi.
görsel
Sıkılmış, bunalmış, yorulmuş... hayattan tat alamıyorum bazen. Umarım bu bazenler çoğunlukla olmaz.
biraz önce bir iş teklifi aldım. kendimi aşağılanmış hissediyorum.
Yarın YDS var ve ben sürekli uyumak istiyorum. Şu sınavları niye bu kadar erken yaparlar ya o saatte kim kalkacak şimdi.
Yorgun.
dört tarafından kuşatılmış şehir gibi.
Hafif başı rakıdan dönüyor mood.
eskimiş, renkli yaz günlerini özlemiş gibiyim. kendimi çok yüksek bir binadan atmış da ölmemiş gibiyim. yorgunum ve ağrılar, kırıklarım var, eziklerim, çiziklerim...