bugün

hoca efendimizin bahsettiğidir. size diyor ibneler.
https://www.youtube.com/watch?v=EV41sRu5nC8
allah cumlemizi islami hakkiyla anlamak, yaşamakla şereflendirsin.

namaz 24/1 dir. sana 24 ikram edene 1 taneyi çok görmen, hakkaniyetli bir yaklaşım değildir.

üstelik bunu isteyen, seni yoktan var eden, hayatin boyunca nefes dahil rızıklandıran, görme, işitme, tatma gibi cihazatla donatan.
Cennettekiler cehennendekilere soracak sizi oraya atan şey ne diye onlarda onlara sizin gibi namaz kılmadık diyecekler.
herif ahiret yargıcı sanki. önce sen kendi götünü kurtar.
Namaz kılmak insanlardan istenmiştir. Demek ki insan değiller. Haa ben insanım ama dersen.. O senin kendi vehmin.
Namaz kılıp allah ve kuran ismini ağzından düşürmeyip ama her türlü kötülüğü yapan insanların başına geleceklerden fazla değildir.
cungga ya gittiniz mi geçen hafta sayın yobaz? yok, o zaman sen konuşma lan gavat kafir.

cungga ya gitmeyen dinden çıkmıştır, ben demiyorum, bakın bütün yobazlar bunu söylüyor, çıksın bir tanesi yalan desin, hepsinin buradaki entrilerinin görüntüsünü aldım, silselerde fayda etmez.
Gerçek islam bu mu?))
islam korku dinidir. namaz gibi birçok dogmatik eylemleriyle insanları etkiler. korkudan yaratıcıya tapmak korkudan celladına aşık olan kurbana benzer. texaschain katili gibi düşün.
Sokayım hoca efendine, artan da sana girsin.
yoklama geliyor.

müslümanlar:

- burdaaaa!

namazsizlar;

-burdaaa!
(bkz: twelve reasons for namaz)
cehenneme gidecekleri aşıkardır. kuranda öyle yazıyor.
Ya na cak laaaaaarrrr!!!
Virüs virüs virüs.
Din taciri pis bir papazın boş laflarıdır

Bak yemeyip içmeyip kaç ceza uydurmuşlar boklu badeli götlerinden.

Ey papaz, namaz kılmayanın demiyorum bak, dikkat isterim, namazda tembellik edenin başına bunca iş gelecekse hırsızın, yolsuzun, namussuzun, zekatını vermeyenin, kamu malını aşıranın, kupon arazicinin, ihalecinin, torpilcinin, emaneti ehline vermeyenin, halkı kandıranın başına ne gelecek neden zahmet edip onları da bir liste yapıp anlatmıyorsun?
teki 4 sayılıyo sanırım.
Bir sik olmayacak. Net.
Namaz kılmayanların başına gelecek 12 şeyi bilmem ama namaz kılanların başına gelen bildiğim tek 2 gerçek var. Cahil olmak ve yobaz olmak.
Dipnot: Gerçekten okuyup araştırıp müslüman olan tayfayı tenzih ederim.