bugün

survivor tarihinin en sinir bozucu yarışması. namı değer nagihan abi.

içinin çirkinliği dışına da vurmuştur. inşallah egosunda boğulur demekten başka birşey gelmiyor aklıma.
'' kıskanıyorsun oğlum benii! ''

Kızlar bitti erkekler de kıskanmaya başladı bu kadını.
Bir insan nasıl bu kadar gıcık olabilir ya.
biri bu kadından çocuk mu yapmış.
Murat Boz konseri ödülünün ne kadar muhteşem olduğunu anlatırken " o kadar after party gördüm bunun gibisini görmedim " demesinden anlaşıldığı kadar party girl imiş.
Gördüğü after partileri çok merak ediyorum çünkü murat boz ödülüne bu kadar deliren büyük ihtimalle üçüncü sınıf bir mekanda after parti görmüştür.

Ben normal mekanda murat boz çıkınca bıkkınlık geçiriyorum bırak afterına murat boza sevinmeyi.
iki arada bi derede.

serbest çağrışım hakkımız, söke söke alırız.
bir annenin uzak kaldigi evladiyla konusmasinin bile bir gün bu kadar itici gelecegini tahmin etmezdim. normalde cok duygusal biriyim sayesinde sinavdan geciyorum.
after party derken protein partisinden bahseden çirkef yarışmacı.
Performs olarak adadaki bazı erkeklerden bile üstündür. Ünlüler takımında onun ayarında erkek olsa yarış kaybetmezler.
yunus ve semih'i hız ve güç oyunlarında rahat tokatlar. cinsiyet kızmış ama saçları kısaltsa erkekten farkı yok.
görsel

Gerçekten performansı kıskanılan kadın
Hareketleri Antipatikdir lakin Gerçekten survivor tarihinin En başarılı bayan yarışmacısıdır.kendisini tebrik ve takdir ediyorum.
survivor tarihinin gelmiş geçmiş en iyi kadın yarışmacısı. merve aydın dahil.
Tek kişilik ordu, deyimi bu kadına uyuyor.
gerçekten de damla'yı eleyip, onun tek kadın olma hevesini bitirip, serkay ve efecanı oyunlarda paralayıp, onların damlaya ve kerimoğluna söylediği nagihana yeniliyorlar yea lafını bir tarafını sokmasını istiyorum. onun dışında yürüyen egodur, o ayrı.
(#31536895)
(#31536920)
(#31536951)
(#31536999)
(#31537101)
survivor tarihinin en iğrenç, en karaktersiz, en yalancı yarışmacılarından birisi. böyle bir insanın çocuğunu da gerçekten seveceğine inanmıyorum.
Kesinlikle kıbrısa gitmesi gereken isim itici mitici ama performansı ortada.
Ağlamakta haklı olan kişi en üstün performans kendisinde ama gavatar ve deli yunus dokunulmazlık oyununda asılmadığı an büyük ihtimal kendisi elenecek. Acur çakalının götünden kural uydurması yüzünden hep.
soyadı bokludere olsaydı kendisine, kişiliğine daha çok yakışırdı.
çingene karakterli dişi barzo.
Hemşehrimdir.
gördüğüm en çirkef insanlardan biri, ağladı içimin yağları eridi.
ilk insandır.
Ağlayarak duygu sömürü yapan tip.. elenenlerin ahı tuttu vallahi az sallamadı arkalarından.. bu gidişle halk buna acır ve malesef ki elenmeyebilir..