bugün

Cehenneme gidince ie freud ile takılacağını sanan kişilerdir aynı zamanda.
haha, böyle kendini tatmin etmek güzel.

cennete gideceğine inanan çöplük içinde yaşayan yığınlar var.

cennete kralsın be oğlum.

şükret sadece.

bakalım hangi gerçek islam gidecek.
müslüman olup hırsızlık yapanın, insan öldürenin, zorla insanların namusunu kirletnin vb bütün pislikleri yapanlarında cehenneme gideceği.
tartışmayın olum boş yere gidelim görecez zaten.
(bkz: qandırdık)
Müslümanlara ait, gerçekliği tartışılır bir inançtır.
Böyle şeylere gülüp geçmek yerine iki satır yazmamın sebebi, bunun inançlarına saygı bekleyen müslümanların, başka inançlara olan saygısızlığına güzel bir örnek oluşturması.
Bu ifadeden anlaşılan; müslümanlara göre başka inançlara sahip herkesin cehennemle cezalandırılması gereken suçlular olduğudur.
işte saygı bekleyen müslümanın saygısı budur.
e müslüman olanların da çoğunun cehenneme gideceği için, pek bi fark yoktur. bugünkü müslümanlar hele, bu kadar internet varken kitaplar, kuranlar, cd romlar havalarda uçuşurken, kuran da kesinlikle yasak olan işleri allah adına diyerek yaptıklarından,

herhalde en acayip kızgın fırınlarda kızartılacaklardır.

yani içimizdeki cehennemliklerin kaygısını taşısak daha iyi olur.

almanya´da adamla telefonda iş bağlarsın, adam aynı söylediği şekilde olayı gerçekleştirir ve paranı alırsın.

ama adam kazıklama peşinde koşmayan üstelik de çok iyi eğitimli olanlar da dahil, türk, kendi akrabalarımda dahil olmak üzere- ben görmedim hiç.

şimdi o alman cehenneme gitcekmiş öyle mi?...

bence biz önce kendi dükkanımızın önünü süpürelim, başkalarının dükkanlarını sonra düşünürüz.
kaçınılmaz bir gerçektir. Fakat müslüman gibi görünüp münafıklık yapanlar cehennemin en alt tabakasında yanacaklardır. Yani adam gibi müslüman olamadıktan sonra kafir ol daha iyi.
gerçek değildir. bakara 62 de allah demiştir.

bu konuda tartıştığım arkadışıma her mantıklı insanın diyeceği gibi, "ama orada doğmak onların tercihi değildi ki, adam nasıl kendi imkanlarıyla islamı öğrensin de inansın" dediğimde bana şu inanılmaz cevabı vermişti. " allah herşeyi bildiği için kimlerin cennete kimlerin cennete gideceğini de en başından beri biliyordu, dolayısıyla cehenneme gideceklerini bildiklerini o müslüman olmayan ülkelerde doğmalarını sağladı".

bu görüş sınav mantığını da dumura uğrattığı gibi, bizim islamı yaymak için olan tüm motivasyonumuzu almaktadır. allah'ın daha önceden belirlediği birşeye karşı çıkmak ya da hüsnü niyetle boşa çaba anlamına gelir.

ondan sonra gelsin hristiyan misyonerler. bizimkiler kendi vatandaşlarına bile bişey öğretmesin, niye allah öyle istedi.
din bir osuruk gibidir, herkesin ki kendine güzeldir.
koskoca avrupa birliği ülkeleri gidemeyecek biz gideceğiz... neden çünkü hristiyanlar,yahudiler böyle saçmalığa ancak kuran kursuna sadece top oynamak için gidenler inanır.
öyle birşey yoktur bizde kalbi temizse cennete gidebilir herkes.
bu yüzden hristyanlığın hak din olduğu gerçektir.
(bkz: haydi hep birlikte hristyanlığa)
Ulan iki gün girmedik sözlüğün seviyesi ne kadar yükselmiş. Adamlar kimin cehenneme gidip gidemeyeceğini belirliyor.

Tanım: hatalı bir tespittir şahsıma göre.
haha, götümle gülüyorum. evet götüm bile buna gülüyor. sizin ütopik tanrınızın ve sizin şizofrenik dünyanızın bir gerçekliği yok.
Her boku yemiş insanlığa hiçbir faydası olmayan bir müslüman cezasını çektikten sonra cennete gidecek. Peki insanlık için önemli işler yapan müslüman olmayanlar ne olacak?
Oran %70 değil 70 binde birdir. Hayırlı olsun.
gunluk 50 tl ye yerinize 5 vakit namaz kilinir.