bugün

tek tük istisnası hariç, karşılaştıklarımın hep anormal olduğu isimdir.
geri kalan güzel ve kaliteli insanlar, affola, sizleri ayrı tuttum ama.
eski müdürdür. çok şey öğretip canıma okuyan, düzenli olaral haftada 4 kez ağlama komasına sokan kadındır. birde 36 yaşında olduğu halde 4 yıldır 32 yaşında, hiç büyümeyen kadındır.
ilk aşktır o.
ortaokulda sınıfımdaki en olgun vücutlu kız.
(bkz: mügizm)'in kurucusudur.
soyadı da olaydı iyiydi.
çok güzel bir bayan ismidir. türkiye'de en çok tercih edilen 237. isimdir. bir ali, ayşe değildir ama hali hazırda 76,736 kişinin ismi mügedir.
bir bayan ismi.
hepside taş gibi olur.
tanıdığım mügelerle cinsel ilişki kurmak istedim hep.
narin bir çiçek.
koparıldığı zaman anında solar.
fransızcası muguet olduğu için bizzat nickimdir. *
Kardeşimin ismi galiba bir çiçek ismiydi.
iyi ve akıllı kızlara verilen isim.
mügeler genellikle hasas ve kırılgandır.
mügeler genelde uzun saçlıdır.
mügelerin en güzeli yengeç burcu olanlarıdır.
canları sıkıldığı zaman kendilerini kaldırıp atsalar da işe yaramayacağını bilen insanlardır.
dünyanın en sevimli insanıdır kendisi. ablamdır, canımdır, her şeyimdir, loto çıkarsa birlikte kaçacağımdır, istese, çıkmasa da kaçacağımdır, her şeyi geride bırakıp uzun yolculuklara çıkacağımdır ve büssürüü şey. yaşanır bu kızla yani. insanın ablasıyla bu denli yakın olması gerçekten çok kişinin sahip olabileceği bir şey değil sanki. ha bir de inanılmaz bir egoya sahiptir ki insanı çileden çıkarabilir. ve gülerek * " evet ben bencil bir insanım bunları yapmam normal" temalı cümleler kurabilir. * varsın kursun. öyle seviyorum ben onu.
küçük bir çocukken alt kat komşumuzun küçük kızıdır. ha o da komşumuzdur. canımızdır, unutmadık...
aslında "vadideki zambak" romanının adıdır müge (bkz: lilly of the valley).

ancak çeviri denyoluğuna kurban gitmiştir sonra da öyle yerleştiği için düzeltilmemiştir.

not: bu entry hayatımda gördüğüm en güzel ve özel kadınlardan birine ithaf edilmiştir. şimdi nerde ne yapıyorsa çok mutludur umarım...
kimse bu müge.
pamuk gibidirler.
ya da kremalı pasta kıvamında.
fransızca kökenli, anlamı inci çiçeği ve vadi zambağı olan bir tanecik ismimdir. fransızcası muguet dir. ancak muge olarak yazıp baktığınızda türkçe anlamının kefal balığı olduğunu görüp şaşırmanız mümkündür.
kız ismidir. iyidir güzeldir ama soğuduğum bir isimdir. 3 müge tanıdım laf olsun diye değil cidden çingenelerdi. çingene oldukları gibi çirkeftiler. insan ismi kullanan kişilerle tanıyor. doğal olarak en nefret ettiğim isimlerdendir.
soy ismi anli ise. benim icin kanli nigar.
sari ciyan. bi kerede guzel bir sey anlat. hem ölum tecavuz bunlar ahlakimizi bozuyor kadinn kadinn.
güzel bir kadın ismi.

severiz mügeleri.