bugün

beyaz perde'de rebecca romijn oynatmaktadır.
x-men filminin unutulmaz karakteridir.
matrox firmasının 1997 yılında çıkardığı MGA-1064 grafik işlemcisine sahip ekran kartı.
nightcrawler'ın öz, rogue'un üvey annesidir.
8. nesil yazardır hoşgelmiştir.
çok kötü bir yazar.
en sevdiğim wordpress teması.
doldurduğu ukte başına iş açmış yazar.
paso bomba gibi hatunların resmini yayınlayan erotik dergi ve websitesi .
(#11983263) erotik çağrışımlı nickiyle nickaltıma gelip sevişmek istediğini beyan eden yazar. hüseyin kaya olabilir.
haxball'da yenilmeye tenezzül edemeyen hırslı yazar, daha iyi performanslar bekliyoruz ondan.
not: ayrıca ona mıstık demeyi seviyorum.*
(bkz: #11902023) pozitif yazar. hep böyle kalması dileğiyle.
dost canlısı olan şahane bi yazardır kendisi. özgürlüğü benimseyen kişiliği ile beğenimi kazanmıştır. adaleti savunan demokratik bir hayat felsefesine sahip. yarınlarımıza umutla ve güvenle bakabilmemizi sağlıyor bu idealist kardeşimiz. laik devlet anlayışının en büyük savunucusu olduğundan şüphem yok.
haxball'da yaptığı mükemmel savunmayla beni benden alan yazar.
puyol bu adama özenmiş dedirtir, öylesine iyi bir savunmacıdır.
haxball'da yaptığı savunma gösterdi ki 'öyle böyle değil' yazarı.

o nasıl savunma lan.

iflahımı kuruttun amk.

hücumda eksikleri var yalnız, gözümden kaçmadı.
haxball'da savunmada harikalar yaratan yazar naptın birader öyle sen ya.
14 temmuz 2011 geleneksel haxball ligi takım arkadaşım. başarısızlığımızı acemiliğime versin, kusura bakmasın artık.*
http://www.haxball.gr/league/view/23316

noldu kanka acıttık mı? diye sorduğum yazar dostum kardeşimdir. o değil de öğreniyorum bu işi.
(bkz: haxball da iki günde nasıl kral oldum)
yeni kitabımı okumasını tavsiye ettiğim yazar. *
haxball'ın altın ilk 11'inde defansın bel kemiğini beraber oluşturacağımız yazar. güzel insan, haxball sayesinde tanıdığım güzel yazarlardan biri.ayrıca mıstık dememe kızmayan yazar.*
(#12437986)
22 temmuz 2011 geleneksel haxball liginde ise şampiyonluğa ulaşan yazar. tebrikler.
(bkz: 29 temmuz 2011 profesyonel haxball ligi)
neyazsamoncedensecilmisdiyor'un hücumdaki başarısını, defansıyla değerli kılan profesyonel haxball oyuncusudur.
an itibariyle doğum günün lüks bir mekanda kutlayan yazar. çünkü ortalarda gözükmüyor kendileri.**