bugün

kankalarla haftaligi bigunde bitirip ac kalmaktir.
öncelikle mutluluk pazarlayanlardan uzak durun. para tuzağı onlar. siz bu entriyi okumaya devam edin.
öncelikle bilmeniz gereken mutluluk bir amaç değildir. yan üründür. ben mutlu olmak istiyorum diye yaşanmaz. bu şekilde yaşayanlar asla mutlu olamazlar.
önce kendinize bir amaç edinin. o amaç peşinde koşun. o koşu yolunda mutluluğu bulacaksınız. baktınız hala mutlu değilsiniz.
o zaman uludağ sözlüğe üye olun. tongue fu adlı üyeye mesaj atın. o size nerede hata yaptığınız söyleyecektir.
bu iyiliğimi de unutmayın. yada siktir edin unutun gitsin.
kuran ı kerim dir. kuran insanların dünya ve ahirette mutlu olması içindir.
Yazmaktir. Çünkü mutlu insanlar yazmaz der ilhan berk.
salçalı ekmek.
hayata, olaylara ve insanlara bakış açını değiştirmek.
ilk adım kuaföre gitmek olmalı yeni bi tarz yaratmalı görüntünü değiştrmelisin. imkanın varsa bikaç farklı tişört kot alman iyi gelebilir. bir kursa işe başlamak veya konserlere gitmek olsun sonraki işin. yeni insanlarla tanış kimseye ön yargıyla yaklaşma. sigara iç arkadaşlarınla kafe de otur.. hala sıkılıyorsan kedi alıp onunla anlaşmaya çalış o zaman insanlarla daha iyi anlaşabildiğini anlar ve daha kolay çevre edinebilirsin. buda mutsuzluğunu giderebilir.
leblebi tozu.
Ne sevgilidir ne paradır. Allah aşkına erişmektir.
Edit: Mecazi aşk da mutlu eder tabii gerçek aşka iletirse...
kuran okumak.bu benim tavsiyem tabii.
hayatı basit yaşamaktır.
Her insanın farklı methodları vardır, kimisi der 'ben yüzerim', kimisi ise 'ben mastürbasyon yaparak sıkıntımı atarım'. Ama entry girmek sadece sözlük yazarlarının sayabileceği bir maddedir. Mutsuzluğun çaresi entry girmekte, yoldaşlarım, arkadaşlarım, kardaşlarım.
online fifada almancı hanslara kaymak!
Hep uyumak günlerce saatlerce sürekli uyumak.
yaptıkların için beklentiye girmeyip, onları sadece kendin istediğin için yapmış olman. bunu kafada oturtabilene hayat güzel. gel gelelim robot da değiliz. allah hepimizi robotlaştırır inşallah da duygusuz, bencil insanlar halini alırız. öyle herkes daha mutlu.
sevgiliyi boynundan öpmek..
bulunduğunda gripinin bizleri haberdar edeceğidir.

(bkz: yalnızlığın çaresini bulmuşlar)
mutluluğu aramaktan vazgeçmek, ilk adım olabilir.
bana göre yavru kedi sevmektir.
(bkz: barışmak)

mutsuzluğun sebebi ile barışmaktır.
unutmaya çalıştıkça unutulmaz.
ağlamak istemedikçe ağlanır.
kaçmak istedikçe kalınır.
en iyisi hepsiyle barışmaktır.
ruha iyi hissettiren müzikler dinlemek.

http://www.youtube.com/watch?v=_6Qu15k24SA&list=AL94UKMTqg-9DAJ6tA4BBqgNLxy9pTjQyN
fındık votka.
meme emmek..
artık çok geç.
görsel

olmadı...