bugün

hatay da ikamet eden üniversitedir.yeni oluşumlardan biridir,geleceği parlak mıdır bilinmez.genellikle antakyalı öğrenciler tarafından tercih edilir.bu sınıf öğretmenliği gibi bazı bölümlerin puanlarının uçmasına veya mecbur kalanlar üniversitesi gibi lakapların takılmasına neden olmuştur.
http://www.mku.edu.tr
nam ı diğer mecbur kalanlar üniversitesi. avantajlı olan tek yönü üniversiteye gittikçe mis gibi yayla havası alabiliyor olmanız. kampüste dolaşan inekler koyun sürüleri son derece alışageldik bir durumdur orda, var sen düşün işte.
sözlükte sadece benim öğrencisi olduğum üniversite.
iskenderun meslek yüksekokulunun manzarası görülmeye değerdir. manzarasına kanıp ta okumaya gidenlerin vay haline... *
hiçbir zaman çalışmayan bir web sitesine sahip okul. özel günlerde, doğum günlerinde, resmi ve resmi olmayan tatillerde girmeniz mümkün değil. okunan notlarınızı ancak şansınız yaver giderse görebilirsiniz. siteye tıklamadan önce okunacak üç kulhü bir elham yararlı olacaktır.
2008 yılına kadar bütün fakülteleri antakya'da iken şimdi mühendislik mimarlık fakültesi iskenderun'a taşınmıştır. çok daha iyi olmuştur fakat erken taşınmanın ve bitmeyen inşaatın sıkıntısını öğrenciler çekmektedir. bu durumla birlikte ana kampüsteki kız oranında bir patlama gerçekleşmiş daha yaşanılır olmuştur. gelecekteki potansiyelinin çok yüksek olduğu inşaatlar tamamlandıktan sonra ana kampüsün çok güzel olacağı güzide bir üniversite.
keşke yök mülakatla öğrenci alsa dedirten ve öğrencisi olduğum üniversite. *
mühendislik fakültesi öğrenci işlerinin kapısında bir dönem "öğrenci giremez" yazan üniversite.
antakyamızın güzide üniversitesi , öğrencileri tarafından mecbur kalanlar üniversitesi olarak adlandırılır.
hatay'daki üniversitedir. son zamanlarda mekan olarak büyük bir revizyona girilmiştir ki alan olarak ta büyük bir yer kaplar.

edit: tıp fakültesi geçen sene açıldı.
antakya'ya 16km uzaklıkta ki kampüse ulaşmak hele ki sınavın varsa yetişebilmek oldukça güç olan üniversite. çoğunlukla dolmuşları dolu olan ve ayakta yolcu almayan tek üniversite dolmuşlarına sahiptir kanımca. benim de sevgili okulumdur.
mühendislik fakültesinin iskenderuna taşındığı söylenmektedir.
2010 yılındaki yetenek sınavlarını yolsuzluk gerekcesiyle iptal edip bizleri sinir küpüne çeviren üniversitedir.

hayır, gözetmenlere kes cezayı, neden 350 kişiyi tekrar hataya topluyorsun?
adı güzel üniversite. *
yetenek sınavlarının tekrarından sonra bir skandala da yerleştirme sonuçlarıyla imza atan üniversitedir.

bende dahil olmak üzere onlarca insanı, tercih "etmediği" bölümlere yerleştirmiştir ve davalık olmuştur resmen. dün akşam itibari ile de sonuç sayfasını ortadan tekrar kaldırmıştır. temennimiz herkesi hakettiği yerlere yerleştirmesi.

hayır amk, resim öğretmenliği ve üniversite sekizincisiyim, niye beni resim bölümüne yerleştiriyorsun ki sen?

düzeltme: yaptığı hatayı anlamış ve bendeniz i resim iş öğretmenliğine hatrı sayılır bir derece ile yerleştirmiştir. saolsunlar.

görsel
adı dışında herhangi bir güzelliğini görmediğim üniversitem. liseli ergenlere yazmamaları şiddetle tavsiye edilir.
şu sıralar bol bol parti düzenlenen üniversite.
kurulduğu 1992 yılından bu yana, epey yol kat etmiş üniversite.
ana kampüsü tayfur ata sökmen kampüsüdür. mühendislik ve temelleri yeni yeni atılan mimarlık fakülteleri, iskenderun'da ikâmet edecektir.

ve iskenderun, tanrı'nın beni ne çok sevdiğinin kanıtıdır.
iskenderuna taşınan fakülteleriyle beraber bir parça kendini kurtarmıs üniversitedir. ha tabi yine
nerden düştüm bu hatay'a
hatay 31 olsanda çekilmezsin
gibi esprilerin dönmesine daha nice yıllar sebep olacak üniversitecik.

edit: iskenderunluyum ve hiçbir yere de değişmem ama olan budur.
şu an okumakta olduğum üniversite. her geçen yıl daha da gelişen ve gelişeceğini de umduğum üniversitem.
1992 yılında kurulmuş olan lakin adını ilk defa duyduğum ve şaşırdığım üniversite. Tayyip'in her şehire Eski anadolu liselerinde de beter üniversite açacağız politikası ürünü sanmıştım başlığı görünce değilmiş.

Üniversitesini sevmeyen arkadaşlara da tavsiye vereyim 4 yıl ağzım gözüm deyinceye kadar geçiyor, dert etmeyin, bu nasıl şehirdir, bu nasıl hocalardır demeyin derslere gidin zevk almaya bakın bitirin gidin.

zorluğuna rağmen ODTÜ elektrik elektronik, Boktan şehir olmasına rağmen Kütahya'yı bitiren insanlar gördüm o yüzden sorun yok. geriye baktığında altıüst 4 yıl işte.
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/17461577.asp

5 nisan 2011 salı yazısında, yazarın bahsettiği yetenek sınavlarının gerçekleştiği üniversite.

ne kadar sövsem saysam az sana mkü.
Miskinler yuvası diyebilirim. Müthiş ciddiyetsiz bir eğitim havası vardır. Hocaların, özellikle uygulama* derslerinde ideolojiye göre not verdiği üniversite.
araştırma hastanesi arap kaynayan, minibüs şoförlerinin telsizlerle arapça kavga ettiği üniversite.