bugün

"şeriatın adımlarının ülkesinde görüldüğünü bilse kim bilir ne derdi" dediğim.
"iyi ki ölmüş de bu günleri görmemiş" dediğim izinden gitmekte allah'ın izniyle kararlı olduğum lider.
allahın takdiri ile ülkemizin kurtulmasına vesile olmuş kişi.Büyük çoğunluğu müslüman olan halkın özgürlüğünün ırzının namusunun şerefinin kurtarılmasında önemli pay sahibi.

Atatürkçü geçinen hiçkimsenin "atatürk olmasaydı" varsayımını kabul etmiyorum . Varsayımlar üzerine iddialı konuşulmaz.
Atatürk dinsizdi, kitapsızdı, içki içerdi, kadına düşkündü diyen yobaz arkadaşları hiç kaale almıyorum, vatanına büyük hizmetlerde bulunmuş bir insanı yaptığı yanlışların doğruların hükmünü verecek bir varlık var elbette.
kurup geliştirdiği parti yönetimine türklerin yönetici olarak atanamadığını ve şu an yönetimde kürtler ve çerkezlerin cirit attığını görseydi tavrı ne olurdu diye merak ettiğimiz büyük lider.
(bkz: adam gibi adam)
eşsiz lider.
kurduğu sistem halen yıkılmamış olan lider. birçok darbe aldı ama halen bir şekilde ayakta.

kaç lider yapabilirdi bunu?

ama evet, faşistiz biz. evet evet... siz bu sistemi çok ararsınız.
(#12115560)
(#12115560)
Öldükten 72 yıl sonra bile sokakta hareket edenleri 1 dakikalığına durdarabilecek güce sahip tek lider.
(bkz: ben bu şiiri mustafa kemal atatürk e yazdım)
şerefi olmayanlar tarafından!!!

bakın buraya dikkat hakaret edilen siyasi şahıs.
şimdi rütbesini unuttuğum bir fransız askeri bir davette atatürk ü övüp onu akdenizdeki gemileriyle fransaya götürmeyi önermiştir.bu gemilerin tüm direklerine türk bayrağı çekileceğini marsilyaya vardıklarında fransız halkınca fransız başkomutanı gibi yani çok güzel karşılanacaklarını falan ifade etmiştir.ancak atatürk bunu kabul etmemiştir.adam gittiğinde ise atatürk açıklama olarak bu adamalar bizi hala doğulu devlet olarak görüyorlar kabullenemediler bizi.yoksa bunu hangi batılı hükümdar için yaparlardı demiştir.*
yolunda olduğunu iddia edenler tarafından sistemli olarak halkın gözünde değersizleştirilmeye çalışılan büyük asker. tarihteki en büyük hatası chp'dir.

şöyle ki;
atatürk, türk tarihinde müstesna bir yere sahip ortak bir değer taşıyan kahramanlarımızdan olmasına rağmen bazı odaklarca -ki başlıcaları chp'dir- sahiplenilmeye çalışılmakta. bunun en önemli sebebi de oy kaygısı. chp bu ortak değeri oya dönüştürmeye çalışırken gerçekleştirdiği politikalarla olayın tamamen farklı yönde işlemesine sebep oluyor.

ne diyor chp veya cumhuriyet güçbirliği veya biz kaç kişiyiz vs. "gerçek atatürkçüler biziz" bu söz bir anlamda da "siz değilsiniz" noktasına geliyor. adamların düşüncesi belli ki bu sayede vatandaşlar ile atatürk ortak paydasında buluşup bunu oya çevirmek. e tabi bu da zaten chp'nin veya diğer saydığım odakların takipçileri dışında hiç kimseyi etkilemiyor.

adam diyor ki, bunlar atatürkçü ise, atatürkçülük bu ise, demek ki ben değilmişim. atatürk'ü tuncay özkan veya doğu perinçek'le özdeşleştirdiğiniz zaman insanların atatürkçü düşünce sistemine yakınsamasını bekleyemezsiniz.

bu dediklerim zaten chp'li olanlar veya yazıda ismi geçen diğer kişi ve oluşumların taraftarlarınca anlaşılmayacaktır. çünkü kafalarında konu yine aynı noktada takılıp kalacaktır. "e zaten gerçek atatürkçü biziz ki"

bugün sözlükte olsun ve diğer sosyal ortamlarda olsun atatürk ile ilgili acayip acayip konuların dillendiriliyor olmasının en önemli sebebi de işte bu itibarsızlaştırma çabasının bizi getirdiği ayrışmadır.
bu adamdır.
şu adamdır.
o adamdır.

(bkz: atilla yayla)
(bkz: 5816 sayılı atatürk ü koruma kanunu)
o, ben doğmadan önce bana sahip çıkmış. bir babam da sensin atam. nur içinde yat.
hepimizin önderi, yol göstericisi, babası...
mustafa kemal atatürk: örnek alınası insan.
türkiye ye 'çağdaş' sıfatını giydirerek önünü açan liderdir.
türk tarihindeki belki en iyi komutandır.
Gelmiş geçmiş en değerli en saygıdeğer en aziz türk büyüklerindendir.Yüce komutan, büyük devlet adamıdır. Yurdumuzun, ulusumuzun kurtarıcısı, devletimizin kurucusu,varlığımızı borçlu olduğumuz yüce insandır, Türk ulusunun atasıdır, büyüğüdür, önünde her zaman saygıyla eğiliriz...
mavi gözlerine kurban olduğumuz içimizden biri, asker, öğretmen, baba, ata, amca.
şahsına hakaret eden orospu çocuklarına inat savunmaktan vazgeçmeyeceğimiz devrimcidir.
(bkz: ulu önder)
(bkz: çok sevdik be paşam)
hakkinda agir elestirilerde bulundugunuzda kapiniza polisin gelecegi tarihi kisilik.