bugün

(bkz: muscle museum)
"Knights of Cydonia" şarkısının melodisine bittiğim müzik grubudur. ayrıca guitar hero oyunun 3.serisinde de bu şarkıları vardır.
gazlar. oldukça. her geçen gün de daha iyisini yapıyorlar. alınlarından öpmek istediğim ender gruplardan. bir diğeri için;

(bkz: red hot chili peppers)
assasin şarkısı çok hayvani bir şeydir.
supermassive black hole ile genç kızların da beğenisini kazandı. ama o beğeni supermassive black hole ile sınırlı kaldı. yazık oldu grubun diğer güzel parçalarına.
Son Albümleri Resistance olan ve Mükemmel sıfatının uygun düşeceği çok nadir gruplardan birisi.
twilight'ın en nefes kesici sahnesi olan vampirlerin beyzbol maçında, alice'in müthiş atışlarına eşlik eden supermassive blackhole şarkısının sahibi gruptur.
tüm ergenlerin baştacı ettiği vasat grup.
lise yıllarımdan beri dinlediğim müzik grubu. fakat son 2 albümü eski tadını vermiyor doğrusu.
uprising ve undisclosed desires parçaları power fm de çalınan alternatif rock grubu.
dinlediğim her şarkılarında işte en sevdiğim şarkıları bu dediğim bir türlü hangi şarkılarını en çok sevdiğimi anlayamadığım beni benden alan uzak diyarlara götüren grup.
bu grubun adının radioheadle beraber anılmasının yasaklanmasını istiyorum. tartışılan konuşulan platformun özelliği önemli değil. yeter ki aynı cümleler ve paragraflar içinde geçmesin ikisi. sıkıldım bıktım, dünkü çocukların, bugünkü twilightçıların daha ispatlayacak çok şeyi var... matt bellamy nin yetenekleri hariç tabii ki.
radiohead dinlemeyi marifet sayanların, radiohead'le adının anılmasından rahatsızlık duydukları grupmuş.

nedense radiohead'ın über,aşmış bir grup, bu grubu dinleyen insanların da kaliteli insanlar! olduğu gibi bir intiba var. özellikle türkiye'de çok yaygın bu.

radiohead'in yaptığu müzik, şarkılar kötü demiyorum ama o kadar abartılacak bir yanının da olduğunu sanmıyorum.

şahsen bana muse mu radiohead mi dersen, on kere muse derim.
ghost rider da atla motorla düşman avlamaya giderken çalan knights of cydonia şarkısı çok yerinde olmuştur.
uzun süre linkin park dinleyip hafif sıkıldıktan sonra korn a geçiş yapan bünyenin az biraz dinginleşmek istemesi üzerine kendisini kolları arasına attığı ve durumdan fazlasıyla hoşnut olmasını sağlayan grup. * (bkz: pek sevişiriz)
matt bellamy'nin aksanına öle öle dinlediğim şahane grup. adamlar işi biliyor.
(bkz: supermassive black hole)
şu an pink floyd,radiohead neyse bundan 40 yıl sonra onların yerini alacağını düşündüğüm müzik grubu.
ingilizlerden beklenmeyecek derecede enfes bir gruptur. (bkz: ingiliz düşmanlığı)
(bkz: recess)
(bkz: the groove)
(bkz: plug in baby)
(bkz: new born)
rock grubudur.
kendileri yaptıkları müziği "insanlardaki uçma korkusunu yok etmek amaçlı müzik" şeklinde tanımlamıştır.
her şarkısı ayrı bir güzeldir, klipleri de enteresandır, seyirliktir iyidir hoştur.

tadımlık;
http://www.youtube.com/watch?v=3dm_5qWWDV8 ayrıca bu benim favorimdir.
http://www.youtube.com/watch?v=R8OOWcsFj0U
şans eseri twilight fiLminde beyzboL sahnesinde supermassive black hole şarkısını duyduğum şarkının introsuna aşık oLduğum gruptur. hayranları olmamakla birlikte kendilerine özgü bir müzik yaptıkları bie gerçektir. dinlenebilir ama kanımca herkese tavsiye edilmez *

not: twilight fiLmini iLk çıktığı dönemLerde yeni fiLm oLduğu için izLemiştim, twilight fiLmi hayranLarı(!) iLe uzaktan yakından aLakam yoktur *
'plug in baby' şarkısıyla gönlümdeki yeri farklı olan müzik grubu.
ing. ilham perisi
twilight eclipse filminin soundtrackında Neutron Star Collision (Love is Forever) adlı şarkısıyla yer alan şahane grup. klibin önümüzdeki günlere albümün ise haziranda piyasaya çıkması planlanıyor.
başarılı ingiliz rock grubudur.Muscle museum, unintended ve hysteria dinlemesi ayrı tat veren şarkılardır.