bugün

Akıllıca bir marka seçimi. Sadece Muratlara satsa bu sigara yeter.
çıkış fiyatı 1.82 tl,
vergi tutarı 9.17 tl,
satış fiyatı 11 tl olan sigara.
biranın kankası şarabın sevgilisidir ayırmayın efendim.
Fiyat kalite dengesi olarak en uzak durulası sıgaradır.
Cüğere.
Murat isimli kişilerin sigarasıdır.
Bir zamanlar içerdim adı murattı.
ismi öksürmeme sebep olan sigara markası.

tanım : ağır bi sigara.

ben marlboro alıyım.
tadı değişen sigara.

tütün mü değiştirdiler, kimyasalları mı anlamadım ama, eski tadı vermiyor artık.
yaşasın çestırfild!

(bkz: #5891097)
Düzenli olarak tükettiğim zamanlarda 5 tl'ydi. 2009-2010 civarı tahmini. Farka bak amk şu an 12 tl olacak.
Ulan Winston 3.25 tl'ydi be amk. Yedi senede binen paraya bak ?

Hem milleti deli ve ruh Sağlığı bozuk bireyler yapın hem de şu keyiften eksiltmeye çalışın.

Not: bu ülkede uyuşturucu 10 tl. Amk sonra o bonzai içiyor bu balici tinerci...
Aferin gençleri bu bataklıga sokmaya devam edin.

Kaçak sigara satanlara gün doğdu. Eğer bu kaçak sigara ve uyuşturucu isinde parmağı yoksa bunların ben bir şey bilmiyorum...

Ayıptır be amk allahsizlar.
Rosso olanı severek içiyoruz efem . fiyatı biraz cep yaksa da .
Üniversiteye başladığım da 4.50 TL di. Mezun olurken 10 TL di.

4 sene okudum. Hesabı siz görün.
çomar bir arkadaşımın çok sevdiği sigara.

diğer sigaralara nazaran adamı siker.
Seneler önce kardeşim içerdi bu sigarayı, ben o zamanlar winston softla düzenli bir ilişki içerisindeydim. Sigaram olmadığında, ki bu durum nadir olur kardeşimden alıp içerdim. Tadı çok yavan gelirdi, tatsız tutsuz falan derdim hiç sevememiştim. Bir gün büfede soft bulamayınca ver abi ordan bi rosso dedim, soft paketten de sıkılmıştım. Neyse içtim o paketi, aslında fena değilmiş dedim. Derken 2 3 5 100 gitti o büfeci abiden istediğim rossolar. Sanırım 2 sene kadar oldu buna başlayalı, marlboroymuş parliamentmiş captain blackmiş envai çeşit sigara gelsin değişmem. Balgam yapıyor diyenler oluyor, öksürtüyor diyenler oluyor ama bende böyle bir etkisi olmadı. Başlarda tatsız tuzsuz gelirken şimdilerde feriştahı gelse yerini alamaz. Bir de murattı içen biri gördüğümde seviniyorum, biliyorum o da benim içtiğimi görünce seviniyor. Murattı içenlerin arasında garip bir bağ var. Şaşırtıcı.
5 aralık 2016 itibariyle 11 türk lirasına satılacak olan sigaradır.
ambassador olduğu zamanlarda tadı bir ayrı olan sigara.
duty freeden alınanların hep bir hüsran olduğu sigara.
3 sene öncesine kadar iyiydi amma ve lakin şu an marlboro ve Lucky strike daha iyi geliyor..
cugaraların cugarasıdır.
alırım bi dal Rosso.
Bazen çok iyisi denk geliyor bazense vasat bir kaçak sigaradan farksız çıkıyor. Genelde petrolden almanızı öneririm.
Günde bir buçuk paket 2001 içen biri olarak okul başlayınca yarım paket muratti içicem. Lokum gibi lokum lokum. Az içinde tadına daha da varılır. Ohh.
10 tl olmuş sigaradıR. Olmamalıydı.
görsel
Rosso olan çeşidi aç karna içildiğinde beyin amcuklaması yaşatan sigaradır.
cidden bir başka sigara.
ambassador segmentini değiştirdiler rosso yaptılar.
- sen ambassador ben geliyorum.