bugün

paraniza para katar sloganiyla hizmet veren banka. bu slogan bir yerlerden tanidik ama hadi neyse *.

duyumlarimiza gore zall parasini oraya yatiriyormus.

edit: 10 subat 08'de mulocum tarafinda ukte olarak verilmisti bu baslik.
faiz oranını yabancılara yüzde 9 tanıdıklara yüzde 5 olarak uygulayan firma. çek kırdırma işlemleriniz de en geç 1 saat içinde halloluyor efendim. esnaflara, tüccarlara duyurulur.
1 koy 3 al kurumu. her anlamda karlı. geçen sene on milyon yatırmış olan bir vatandaş bugün 30 milyona sahiptir.

akla takılan tek konu. ya mülayim neden telefonlara cıkmıyorsun. hayır para mühim değilde. niye yani. *
(bkz: oradaki vatandaş benim)
bazı vatandaslarin telefon numalarimin değiştiğini bilmezmiş gibi eski telefonla ulasmaya hala gayret ettiği ve 'alo burasi salvarlı et' nidasi ile karsi karsiya kaldiği için bir nevi tokatci olarak nitelediği sahibi oldugum firmadir.

güncelleme yapmnazsiniz, ondan sonra dudullu postasi muhabirlerinin basına saldiri fotograf makinelerimizi kirdilar kelamlarini okursunuz.

mortage krizine takılmayan tek finans kurumu, mulayim bey finans.
(bkz: banker mulayim)
bütün varlığımı yatırdığım firans kurumu.
bilmeyenler için firans: şimdi siz bütün paranızı yatırıyorsunuz. herhangi bir belge verilmiyor.* belge verilirse finans kurumu oluyor. ben firansı tercih ettim, belge almadım. cünkü getirisi daha yüksek. mutluyum.
bu aralar reklamları dönüyor ulusal kanallarda. reklam sloganı ise hiç değilse dürüst;

''mülayim finans, bir koyup üçün birini alacağınız yegane finans kuruluşu''
şahsımı çöp karıştıran bir berduş iken, sırça köşklerde klavye arkasından sallayan biri haline büründüren kurum.

yatırdım 3 kuruşumu, bugün milyon dolarlarla oynuyorum sayesinde.

mülayim bey finans.

yatırımın güvenilir adresi.